מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ניסאן אלטימה חדשה

  25/07/2019
  הגדל

  קבוצת קרסו יבואנית ניסאן ישראל, משיקה את הדור השישי לרכב המנהלים האלטימה.

  מנוע- האלטימה החדשה, כוללת מנוע בנפח 2.5 ליטר שמרבית מרכיביו עברו כיול והנדסה מחודשת, מה שהגדיל את הספק המנוע ל-188 כ"ס, עם נתון מומנט מרשים של 24.8 קג״מ הזמינים ב-3,600 סל״ד. נתוני צריכת הדלק לנסיעה משולבת עומדת על  13.7 ק"מ לליטר.

  עיצוב- האלטימה, מציגה עיצוב חדשני אל מול הדגם היוצא. מעתה הוא נועז ועדכני בהתאם לשפת העיצוב של ניסאן . תא נוסעים החדש מרשים, מרווח ועם מושבי עור יוקרתיים כסטנדרט לטובת חווית נסיעה מפנקת ותחושת יוקרה. בחזית הרכב ניתן לראות גריל ענק ממדים, וקווי מתאר זויתיים ואגרסיביים במרכב ״4 דלתות ספורט-סדאן״ המאפיינים גם את האחות הבכירה, ניסאן מקסימה.

  המידות משופרות כאשר אורכה של האלטימה גדל בשלושה ס"מ ל-4,900 מ' רוחבה בשני ס"מ ל-1,853 מ' ובסיס הגלגלים ב-5 ס"מ ל-2,825 מ' אשר מעניק מרחב פנימי משופר.

  בטיחות- האלטימה התחדשה במערכות הבטיחות, כולל: 10כריות אוויר  בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת המתריעה על עייפות הנהג, זיהוי שטח מת, התראה מאחור, וניטור מרחק מלפנים המשולב במנגנון בלימה אוטונומית. מראה אחורית מתכהה אוטומטית ופנסי LED.

  אבזור- האלטימה מתחדשת במערכת מולטימדיה עם מסך צף בעלת אפליקציות חיבור APPLE CARPLAY ואנדרואיד אוטו, ומושבי נהג והנוסע לצידו בכוונון חשמלי.

  מחיר- החל מ- 169,990 ₪ (ההטבה עד ה-20.7 או עד גמר המלאי)

   

  עבור לתוכן העמוד