מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  שברולט סילברדו חדש

  3/08/2019
  הגדל

  קבוצת UMI יבואנית שברולט, לישראל החלה בשיווק גרסת שטח ייחודית לטנדר ה "פול סייז" המוביל בישראל, שברולט סילברדו.SILVERADO Z77 OFF ROAD.

  הסילברדו, שמוביל בעשור האחרון את הקטגוריה עם נתח שוק של יותר מ-50 אחוזים זכה לאורך השנים לקהל לקוחות נאמן והפך לדגם אייקוני למותג שברולט המזוהה עם ארצות הברית.

  מנוע והילוכים- סילברדו, מצויד במנוע Duramax מאסיבי בתצורת V8 טורבו-דיזל בנפח 6.6 ליטר בהספק של 445 כ"ס ו-124.5 קג"מ, יחידת הכח משודכת לתיבת 6 הילוכים אוטומטית (Allison) הכוללת הילוך כח והנעה כפולה לנהיגת שטח והנעה אחורית לכביש.

  עיצוב- גרסת ה- OFF ROAD Z77  החדשה עוצבה לאחר התייעצות עם לקוחות המותג ונבנתה בשיתוף פעולה עם חברת "גתוס" המתמחה בשיפורי רכבי שטח. הגרסה מבוססת על הדגם הנוכחי ותקבל חבילת אבזור ושיפורים מכניים  ייעודיים לצד תוספות וויזואליות בשווי של עשרות אלפי ₪. הגרסה החדשה כוללת הגבהת הרכב ב- 50 מ"מ (רשומה ברישיון הרכב) באמצעות סט קפיצים מבית  ובולמים מבית  RANCHO, המגביהים את גחון הרכב ומשפרים את יכולת התנועה בשטח טכני קשה, לצד צמיגי 50/50  מבית BF המותאמים לנהיגה בשטח קשה אך שומרים על נוחות נסיעה מרבית בדרכים סלולות, מיגון מלא הכולל מיגון גיר, גחון, מיכל דלק ומיגון על מיכל האוריאה. הרכב כולל גם פגוש קדמי בעיצוב מיוחד המשפר את זוויות הגישה והנטישה ועמיד יותר כנגד פגיעה, עליו מורכבים סט פנסים וכננת 12,000 LB. קשת העמסה אחורית עם סורג לחלון, סט מדרגות צד לשטח, כנפונים מעל בתי הגלגלים ומדבקה מעוצבת.

  מידות- אורך: 6,083 מ'רוחב כללי: 2,045 מ', גובה כללי: 1,987 מ', מרווח סרנים: 3,904 מ', מרווח גחון קדמי: 246 מ', מרווח גחון אחורי 223 מ' (לאחר הגבהה).

  בטיחות- גרסת ה- OFF ROAD כוללת 6 כריות אוויר, מערכת התרעת סטייה מנתיב והתנגשות בהתקנה מקומית, ABS , בלם-אגזוז (EXHAUST BRAKE), מערכת בקרת יציבות הכוללת מערכת למניעת התהפכות, מערכת בקרת משיכה הכוללת בקרת טלטול לנגרר, מערכת עזר לזינוק בעלייה, מערכת HILL DESCENT CONTROL - למניעת הידרדרות בירידות, קורות הגנה בדלתות אימובלייזר ובקרת לחץ אויר בצמיגים. תאורה פנימית LED, פנסי ערפל קדמיים, פנסי חזית הלוגן, 2 נורות תאורה בארגז משולב עם תאורת הבלם וחלונות חשמל. מצלמת רוורס עם קווי הנחיה דינמיים תצוגה על גבי מסך  (MY LINK ).

  אבזור- בסילברדו, מערכת השמע עם שליטה מגלגל ההגה ומערכת בקרת שיוט. מערכת מולטימדיה  MY LINK הכוללת: מסך מגע 8" חיבורי USB , חיבור AUX , בלוטות', דיסק MP3ו-6 רמקולים. כוונון חשמלי למושב נהג, מערכת בקרת אקלים אלקטרונית עם שליטה נפרדת לנהג ולנוסע. מרכז מידע לנהג על גבי מסך 4.2 אינץ' הכולל תצוגת מידע דוגמת תחנות רדיו, שיחות טלפון דרך הבלוטוט׳. מידע כללי, מחשב דרך, אזהרות ופונקציות הגבלת מהירות. חישוקי אלומיניום 17 ". מראות צד עם כוונון וחימום חשמלי, הגה כוח מתכוונן לגובה ולמרחק, גלגל הגה מצופה עור,
  מחירים: השקת הגרסה החדשה תתלווה לקמפיין רחב בו לקוחות 
  UMI הקונים שברולט מכל דגם ומבצעים טרייד אין על כל מותגי הרכב יוכלו לקבל עד 5 אחוזים מעל מחיר המחירון, כולל על כלל רכבי העבודה למול רכישת  סילברדו וסוואנה. גרסת ה- Z77 OFF ROAD תשווק במסגרת ההשקה במחיר מבצע של 234,990 ₪  במקום 264,990 ₪.

   

   

  עבור לתוכן העמוד