מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  החשמלית ניסאן ליף בישראל

  3/08/2019
  הגדל

  חטיבת ניסאן בישראל, מבית "קרסו מוטורס", החלה בשיווק הדגם החדש של הליף החשמלית המשפחתית קומפקטית. הליף, נחשבת למכונית חשמלית המצליחה והמתקדמת ביותר של ניסאן בעולם כעת משווקת בישראל.

  מנוע וסוללה- הליף החדשה מצוידת בסוללה בעלת קיבולת של 40 קוט"ש, המאפשרת טווח נסיעה מוגדל 270 ק"מ. המנוע החשמלי מספק של 150 כ״ס עם מומנט מרבי של  32.6 קג״מ . בליף החדשה מותקנת מערכת ניהול תרמי פנימי, להבטחת ביצועי טעינה מהירה תוך שמירה על בטיחות ואופטימיזציה של אורך חיי הסוללה. מנגנון זה ביחד עם תהליך ייצור קפדני, וסוללת ליתיום-יון חדשה, מאפשר לניסאן להציע 8 שנות אחריות על הסוללה לטובת השקט הנפשי של בעלי הרכב.

  ניסאן  פיתחה בליף החדשה, מספר מערכות המאפשרות ניצול מקסימלי של קיבולת הסוללה והארכת טווח הנסיעה: מספר מצבי נהיגה שונים בהתאם לאופי הנהיגה (החל מנהיגה נמרצת ועד למצב סופר-חסכוני), בליף, קיימת בלימה רגנרטיבית, שבה נעשה שימוש באנרגיית חום הנוצרת ע"י הבלמים לטובת טעינה מחדש של הסוללה, ולראשונה בעולם הרכב הפרטי - E-Pedalאופציה לנהיגה עם דוושה אחת בלבד לתאוצה והאטה (בעת עזיבת הדוושה) - מצב נהיגה נח התורם לניהול אופטימלי של צריכת החשמל ברכב.

  עיצוב- הליף בעיצוב מודרני ועתידי. הוא תוכנן מבראשית כרכב חשמלי בשונה ממכוניות בערה פנימית שנוספו להן גרסאות חשמליות אין לו מגבלות של מרחב פנימי ושימושיות. הליף תוכנן כרכב משפחתי פונקציונלי בגודל מלא עבור 5 נוסעים, מרווח במיוחד עם בסיס גלגלים של 2,700 מ"מ ותא מטען שימושי בנפח של 400 ליטר להנאת המשפחה. מבנהו הפיזי של הרכב ופריסת תאי הסוללה מתחת לרצפת הרכב לאורך המרכב תורמת לכך שמרכז הכובד של הרכב נמוך במיוחד כאשר הדבר מבטיח לליף תכונות דינמיות טובה בהיבטים של יציבות והתנהגות כביש של הרכב.

  בטיחות- מערך הבטיחות של הליף מציע אבזור מלא הכולל בלימת חירום עצמאית עם זיהוי הולכי רגל ודו-גלגלי, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת שמירה על נתיב הנסיעה, אורות גבוהים אוטומטיים, זיהוי רכבים בשטח "מת", התראה על תנועה חוצה מאחור, ואף התראה לצורך התרעננות. בנוסף, הנהג יוכל להנות משלל נתוני עזר לתכנון טוב יותר של הנסיעות הבאות והטעינה הקרובה &ndash שיקוף מצב הסוללה וטווח שנותר, ניתוח נתוני צריכת אנרגיה היסטוריים ועוד.

   אבזור- הליף מתקדמת לא רק מעצם היותה בעלת הנעה חשמלית מלאה, היא מציעה לנהגים את מיטב המערכות המתקדמות מבית Nissan Intelligent Mobility: מערכת מולטימדיה A-IVI בעלת מסך מגע בגודל 8 אינץ', קישוריותBluetooth, שיקוף טלפון נייד Android Auto/Apple Carplay, חישוקי "17, חלונות כהים מאחור, פנסי LED מפתח חכם, מראה אחורית מתכהה אוטומטית, מצלמת 360 מעלות ועוד.  

  מחיר ניסאן ליף:  164,990 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד