מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  באדג'ט בשרות VIP בנתב"ג

  3/08/2019
  הגדל

  לראשונה בישראל, חברת השכרת הרכב באדג'ט - Budjetיוצאת בשירות חדש ובלעדי בארץ לשוכרי הרכב הנוחתים או הממריאים בשדה התעופה בן גוריון. 

  השרות החדש יזרז ויקל משמעותית את המעבר בתחנות השונות של שדה התעופה, יאיץ את ההתנהלות בעת השכרת הרכב וימנע טרחה ומאמץ מיותר  של השוכרים.

  השירות הייחודי והבלעדי לבאדג'ט, מציע לשוכרי הרכב ליווי אישי של דייל מרגע הנחיתה ועד קבלת הרכב תוך כדי סיוע ומעבר בהליך מזורז. השירות מוצע ללקוחות בודדים ומשפחות עד 6 נוסעים. בכניסה בזמן קבלת הרכב, או ביציאה מהארץ במועד החזרתו, השוכרים הישראלים ותיירים מהעולם, ייהנו מסיוע באיסוף הכבודה ומליווי לתור בדלפקי באדג'ט, שם יקבלו את הרכב בהליך מזורז.

  השירות מתאים גם למשפחות עם ילדים, לתיירים וללקוחות אשר מתקשים בהתנהלות בשדה התעופה והוא מקל מאד את חווית השכרת או החזרת הרכב אשר צורכת זמן יקר ללקוח שזה עתה נחת או ממריא לשעות טיסה ארוכות ומעייפות. שירות זה אינו מחייב השכרת רכב יוקרתי והלקוח יכול להשתמש בשירות לשכור כל סוג של רכב שיחפוץ בו.

  באדג'ט משיקה שרות נוסף: Transfer VIP

  ללקוחות באדג'ט אשר אינם משתמשים בשירות ה-VIP בתוך שדה התעופה הושק שירות נוסף של הסעת VIP מאזור החזרת הרכב (הנמצא ליד טרמינל 1 ) לטרמינל 3.

  עלות שרות vip - 190 $

  עלות שרות  Transfer VIP -  15 $

  לחברת באדג'ט הינה חברה בינלאומית עם 22 סניפי שרות בארץ המעניקה מגוון אפשרויות להשכרת רכב ללקוחות פרטיים ועסקיים, ליסינג, מכירת רכב והשכרת רכב בחו"ל במגוון רחב של תכניות עפ"י צרכי הלקוח.

   


  עבור לתוכן העמוד