מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  יונדאי IONIQ חדשה

  25/08/2019
  הגדל

  כלמוביל יבואנית יונדאי בישראל השיקה בישראל את מתיחת הפנים של המשפחתית הנמכרת ביותר בשנת 2018 יונדאי IONIQ

  עיצוב- מתיחת הפנים כוללת שינויי עיצוב הפנסים, סבכה קידמית מעוצבת חדשה המאפיינת את הקו העיצובי החדש של החברה, ושינויים קלים בחלקו האחורי של הרכב.פנים הרכב קיבל עיצוב עדכני הכולל שינוי בקונסולה המרכזית אשר מעוצבת בקווים אחידים וזורמים עם מסך צף. שינוי נוסף הינו תוספת של בלם יד חשמלי.

  בטיחות- ה- IONIQעדיין הינה מהמשפחתיות הבטוחות בישראל כשדגם האיוניק Supreme זוכה לציון הבטיחות הישראלי המקסימלי - 8. מערכת בלימת חירום אוטונומית -AEB, הינה מערכת בטיחות אקטיבית מתקדמת, המתריעה בפני הנהג על מצב חירום מלפנים המערב כלי רכב או הולך רגל. המערכת מסוגלת להאט את הרכב עד כדי עצירה מלאה, בהתאם למהירות הנסיעה. מערכת סיוע אקטיבית חכמה לשמירה על נתיב נסיעה - LKAS, אשר מתריעה בחיווי  קולי וויזואלי בעת סטייה מנתיב הנסיעה ללא איתות ואף מפנה קלות את גלגל ההגה חזרה לכיוון הנתיב.  מערכת DAA המתריעה על ערנות הנהג. המערכת מנטרת את דפוסי הנהיגה כדי לסייע בזיהוי נהג עייף ולמנוע תאונות פוטנציאליות. המערכת מנתחת אותות רכב שונים, כגון זווית ההיגוי, מומנט ההיגוי, מיקום הרכב בנתיב ובזמן הנסיעה. בנוסף, הנהג יכול לשנות את הגדרת המשתמש לבחירת רגישות המערכת. אם המערכת מזהה דפוסי נהיגה של עייפות, היא תזהיר את הנהג באמצעות חיווי קולי והודעה על לוח התצוגה המסך. מערכת- SCC , בקרת שיוט חכמה המגיבה בהתאם לתנאי הכביש, מאטה בעת הצורך לפי מהירות הרכב מלפנים ומאיצה בחזרה למהירות שהוגדרה.

  דגם הSupreme- כולל בנוסף גם מערכת להתראה על רכב בשטח מת - BSD. מערכת זו  נועדה להתריע על רכב מתקרב בנתיב המקביל (בזווית בה שדה הראייה אינו קיים). המערכת מזהה רכב ומהירותו בנתיב אחר ומתריעה בפני הנהג ויזואלית וקולית על רכב ב"שטח מת", על ידי חיווי מהבהב במראות הצד והתראה קולית, במידה ומופעל איתות למעבר נתיב ומערכתRCTA  -  מערכת התראה על רכב חוצה מאחור בעזרת חיישני המכ"ם של המערכת היא עוקבת אחר התנועה המתקרבת משני צדי הרכב בעת יציאה מחניה. אם מערכת ה- RCTA מגלה רכב מתקרב, תופיע אזהרה קולית ואזהרה חזותית המוצגת על המסך. בנוסף ה-IONIQ מגיעה עם 7 כריות אוויר, כולל כרית אוויר לברכי הנהג. מערכת בלמים עם ABS, מערכת בקרת יציבות ESP, מערכת אלקטרונית לחלוקת כח בלימה EBDומערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים TPMS לכל צמיג בנפרד. המנוע ותיבת ההילוכים נותרים ללא שינוי.

  מנוע- KAPPA GDI בנפח 1.6 ליטר, המספק 105 כ"ס ומומנט של 15 קג"מ. המנוע החשמלי מספק 43 כ"ס ומומנט של 17.3 קג"מ. ההספק המשולב של 141 כ"ס ומומנט של 27 קג"מ.

  תיבת הילוכים - אוטומטית עם 6 הילוכים כפול מצמדים DCT עם מצב ספורט ומצב חסכוני.

  ביצועים- יונדאי איוניק, מספק  מהירות מרבית של 185 קמ"ש ותאוצה מ- 0 ל- 100 קמ"ש בתוך  11.1 שניות. צריכת הדלק הממוצעת על פי נתוני יצרן, עומדת על 23.5 ק"מ לליטר.  ל-IONIQ ההיברידית ציון ירוק 2 ופליטת CO2 העומדת על 92 גרם לק"מ.

  מולטימדיה מקורית מסך צף

  אבזור- ל-IONIQ אבזור עשיר כבר בדגם PREMIUM, הכולל:מראות בצבע הרכב, פנסי איתות במראות, DRL תאורה לנסיעה ביום, בקרת אקלים מפוצלת, פתחי מיזוג למושב האחורי, שליטה על מערכת השמע מגלגל ההגה, SMART KEY - כניסה והנעה ללא מפתח, לוח שעונים עם צג מידע דיגיטלי, חישוקים מסגסוגת קלה 17 אינץ', גלגל הגה וידית הילוכים מצופה עור, חיישן אורות, דיבורית BT, מצלמה אחורית ואפשרות לנטרול מיזוג אוויר במושב לצד הנהג. תוספת של חלונות כהים, בלם יד חשמלי הכולל פונקציית עמידה בפקקים Auto Hold, מתגי שליטה TOUCH למולטימדיה ומערכת המיזוג אויר, מנופים בהגה להעברת הילוכים, שמשות כהות מאחור, מגוון של 7 צבעים לבחירה, אפשרות בלימה רגנרטיבית ממנופי העברת ההילוכים בהגה במצב ECO ומערכת מולטימדיה מקורית מהיצרן עם מסך 8 אינץ' הכוללת חיבורי Android Auto  ו - Apple Carplay לשיקוף מכשיר הטלפון במסך.

  דגם SUPREME כולל בנוסף, לוח שעונים SUPER VISIONבעיצוב משתנה בהתאם למצבי הנהיגה, מושב נהג עם כוונון חשמלי, קיפול מראות חשמלי, חיישני חניה היקפיים מקוריים ופנסי LED אחוריים.

  מחירים

  רמת גימור

  מחיר

  PREMIUM

  137,900 ₪

  SUPREME

  140,900 ₪

   

   

  עבור לתוכן העמוד