מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קיה נירו היברידי חדש

  25/08/2019
  הגדל

  טלקאר, יבואנית קיה לישראל, השיקה את דגם נירו ההיברידי החדש ומציגה שורה של עדכונים בעיצוב, באבזור ובבטיחות בקרוסאובר ההיברידי של קיה שמשלב שימושיות של קרוסאובר עם רמת הפליטות הנמוכה של רכב היברידי.

  מאז תחילת המכירות בשנת 2016, נמכרו למעלה מ-270,000 יחידות של הנירו ברחבי העולם, מתוכן למעלה מ-100,000 באירופה ולמעלה מ 16,000 יחידות שנמכרו בישראלדגם הקרוסאובר נירו היה הדגם החמישי הנמכר ביותר בישראל, כשהמכירות שלו גדלו ב-122% לעומת שנת 2017 .

  עיצוב חיצוני- הנרו מכונית בתצורת קרוסאובר היחידה בקרב דגמים היברידיים בטווח המחירים שלו מאפשרת ליהנות ממרחב פנימי נדיב וקיבולת מטען גבוהה עם חלל אחסון גמיש. כעת, הנירו זוכה לעיצוב חיצוני מחודש, שמעניק לנירו מראה מעודכן תוך שמירה על עיצוב הקרוסאובר הייחודי. הפגושים חדשים מלפנים ומאחור מעניקים לו מראה תכליתי יותר ויציבה בטוחה יותר על הכביש. הפנסים הראשיים זוכים לעיצוב חדש, כשהם משלבים את עיצוב "קוביית הקרח" הייחודי של קיה. הפגוש הקדמי מתאפיין בתאורת יום LED מתחת לפנסים הראשיים שהם בעלי עיצוב ייחודי בצורת חץ כפול. בחלק האחורי של הרכב, פנסי LED בעלי עיצוב חדש מעניקים לנירו חתימת אור ייחודית ומודרנית יותר. הפגוש בעל העיצוב החדש מצויד בחיפוי בצבע כסף ומשלב מחזירי אור חדשים ופנסי ערפל אחוריים בקצותיו.

  עיצוב פנימי- פנים הרכב זוכה לשדרוג יוקרתי, כאשר בתא הנוסעים שדרוגים של המראה והחומרים, המייצרים אווירה יוקרתית יותר ואיכות משופרת של תא הנוסעים. החלק העליון של לוח המכשירים מחופה בחומר איכותי ורך למגע, בעוד לוח המכשירים ולוח המחוונים מתאפיינים בגימור שחור מבריק ואלגנטי חדש עם דגשים בצבע כסף. הרכב מצויד בצג מגע 8.0 אינץ' עבור מערכת המידע והבידור וצג TFT 7 אינץ' בלוח המחוונים.

  מנוע והילוכים- הנירו מצויד במנוע 1.6 ליטר GDi (הזרקת דלק ישירה) יעיל, בשילוב עם מערך סוללות ליתיום-יון פולימר 1.56 קווט"ש. פליטת דו תחמוצת הפחמן של הנירו ההיברידי עומדת על 86 גרם/ק"מ בלבד במחזור משולב של NEDC  ו  110 גרם/ק"מ במחזור משולב לפי תקן WLTP . תיבת ההילוכים כפולת מצמד בעלת שישה הילוכים והחלפות הילוכים חלקות, מציע נירו הייבריד איזון מעולה בין נוחות נסיעה לבין הנאת נהיגה.

  בטיחות- הנירו המשודרג, כולל סדרה של טכנולוגיות בטיחות אקטיבית לסיוע לנהג. הוא מצויד כסטנדרט בבקרת שיוט חכמה.בקרת שיוט כוללת תפקוד Stop & Go ועוקבת אחרי הרכב שמלפנים, ומסוגלת כעת להביא למצב של עצירה מוחלטת, ולהחזיר אותו עד למהירות השיוט כשהרכב שלפניו מתקדם.הנירו ממשיך להיות מוצע עם חבילה מקיפה של טכנולוגיות בטיחות אקטיבית. טכנולוגיות אלה כוללות התראת התנגשות קדמית, סיוע לשמירה על נתיב, התראת ערנות הנהג וסיוע לאלומה גבוהה

  מחירים:

  נירו היברידי  LX 1.6  143,900 

  נירו היברידי EX  1.6   144,900 

  .

   

  עבור לתוכן העמוד