מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  GAC מכונית חשמלית מסין לישראל

  26/09/2019
  הגדל

  "אוריון מוביליטי", חברת בת חדשה של קבוצת יוניון, כי חתמה לאחרונה על הסכם ליבוא ושיווק דגמי מותג הרכב הסיני GAC  - ג'יי איי סי (Guangzhou Automotive Company) לישראל. בכוונת החברה להתמקד ביבוא הרכבים החשמליים של GAC, כחלק מההערכות הקבוצה לעידן הרכב החשמלי. אוריון מוביליטי נערכת להשקת המותג כבר ברבעון הראשון של 2020.

  GAC היא אחת מיצרניות הרכב הגדולות בסין, עם היקף מכירות העומד על כ- 50 מיליארד דולר בשנה. קבוצת GAC נמצאת בצמיחה עקבית ורציפה בשנים האחרונות. מאז 2012 שולשו המכירות והן עמדו בשנת 2018 על כ- 2.2 מיליון כלי רכב. החברה מדורגת במקום ה- 202 בדירוג 500 החברות הגדולות בעולם Fortune Global 500.  

  בין הסיבות המרכזיות להתקשרות אוריון מוביליטי עם GAC היא ציוני האיכות והאמינות הגבוהים להם זוכה המותג: ע"פ JD Power, מותג GAC מדורג, זו השנה השישית ברציפות, בראש הרשימה מבחינת איכות הייצור מבין כלל המותגים הסיניים, ובתוך כך עוקפת בציוני האיכות והאמינות גם מותגים אירופאים ויפנים. לחברה שיתופי פעולה ארוכי שנים ומיזמים משותפים עם ענקיות רכב ותיקות בהן TOYOTA עמה היא התקשרה לראשונה כבר בשנת 2004, HONDAMITSUBISHI ו- Jeep. ל - GAC מבחר רכבים במגוון קטגוריות פופולריות ובכלל זה דגמי SUV בגדלים שונים, דגמי סדאן וכן רכבים בקטגוריית MPVGAC שמה דגש על פיתוח מואץ של רכבים חשמליים הכוללים טכנולוגיית הנעה מתקדמת ומערכות בטיחות אקטיביות. כיום משווקים כלי הרכב של החברה בכ- 20 מדינות שונות בדרום אמריקה, אסיה והמזרח התיכון והיא פועלת לפתיחתם של שווקים רבים נוספים כחלק מהתפרשותה הגלובלית המואצת. בנוסף, לחברה מרכזי פיתוח בארה"ב.

  אולם התצוגה הראשון של GAC יוקם ברחוב יגאל אלון בתל אביב, ואת פעילותה בישראל יוביל דור פיקל, אשר צמח בקבוצת יוניון במגוון תפקידי ניהול בחברת לקסוס.

   

   

  עבור לתוכן העמוד