מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  MAN נבחר לאוטובוס השנה בתיירות

  31/10/2019
  הגדל

  בתערוכת Bus world העולמית שנערכה השבוע בבריסל, הוכתר האוטובוס התיירותי של חברת MAN כאוטובוס השנה לשנת 2020. 

  הבחירה בוצעה ע"י צוות אנשי מקצוע ועיתונאים מ- 22 מדינות. חבר המושבעים נימק את בחירתו  בזכות שילוב של יעילות, עלות, נוחות ואמינות - וכן בזכות העיצוב הייחודי. חגיגת הפרסים התקיימה בתערוכת Busworld  בבריסל. זהו הפרס הבינלאומי היוקרתי והנחשב ביותר בשוק האוטובוסים. 

  חשוב להדגיש כי  MAN Truck & Bus זכו זו הפעם העשירית בפרס אוטובוס השנה. בתחילת ספטמבר הזמין חבר השופטים 22 מומחים שהתבקשו לבחון אוטובוסים של חמישה יצרני אוטובוסים מובילים מרחבי אירופה. המבדקים התקיימו בעיר בסיביו, רומניה. לאחר שבוע של בדיקות מקיפות, מספר נסיעות מבחן ודיונים טכניים אינטנסיביים, החליטו השופטים כיCoach  MAN Lion's יהיה הזוכה המובהק של התחרות. 

  חבר השופטים תרשם במיוחד מהקונספט הקוהרנטי של הרכב המשלב יעילות, עלות, נוחות ומעשיות כמו גם מהאופן בו הוא משלב טכנולוגיה חדשנית עם עיצוב מודרני. העיתונאים שיבחו במיוחד את  סביבת העבודה של הנהג, כמו כן מנוע האוטובוס זכה לשבחים על הביצועים שלו. חבר השופטים ציין במיוחד את השילוב החכם של מעלית כיסא הגלגלים מעל הציר הקדמי, היוצר גמישות רבה יותר מבחינת אופן השימוש באוטובוס מבלי להגביל את גודל תא המטען. בישראל, סדרת האוטובוסים הCoach  MAN Lion's משווקת ע"י חברת "מכשירי תנועה ומשאיות" , נציגי חברתMAN  בישראל.

  יוגב גברי, מנכ"ל חברת מכשירי תנועה ומשאיות MAN, מציין שבימים אלו אמורים להגיע לישראל האוטובוסים הראשונים של  Coach  MAN Lion's והצפי שבשנה הקרובה ימכרו כ-50 אוטובוסים מסוג זה בישראל.

   

  עבור לתוכן העמוד