מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מאזדה CX-30 מגיע לישראל

  18/11/2019
  הגדל

  מאזדה CX-30 הוא דגם חדש לחלוטין במגוון הדגמים של מאזדה, שמצטרף לדגם ה-CX-5 היוקרתי, וה-CX-3 האורבני, וישמש כדגם העיקרי של המותג בסגמנט הלוהט ביותר בשוק הרכב הישראלי הקרוסאוברים המשפחתיים. פתיחת הזמנות ויחידות ראשונות באולמות התצוגה החל מהראשון בדצמבר. הדגם מבוסס על פלטפורמת הקיימת במאזדה 3 החדשה, והוא הסנונית השנייה בדור המוצרים החדש של היצרן (7G) אשר תוכנן ע"פ סטנדרט האיכות הגבוה ביותר בתולדותיו.

  המידות, עם אורך כללי של 4.40 מ', רוחב הנושק ל-1.80 מ', בסיס גלגלים של 2.65 מ' ונפח תא מטען של 430 ליטר מציג ה-CX-30 תא נוסעים מרווח ושימושי המציב אותו ראש בראש אל מול מובילי הקטגוריה. ה-CX-30 ישווק בישראל בחמש גרסאות שונות הכוללות שלוש רמות גימור ושני מנועים, החזק שבהם, עם 195 כ"ס, עם יכולות דינמיות שלא מוכרות בקטגוריה. תוצאות השיא במבחני הריסוק שהתפרסמו השבוע, נשענות על מערך בטיחות מקיף, אשר יהווה אבזור סטנדרטי בכל גרסאות הדגם שישווקו בישראל הכולל בין השאר שבע כריות אוויר, התראת התנגשות ועזר בבלימה במהירויות עירוניות ובינעירוניות, התראת סטייה מנתיב עם תיקון אקטיבי, התראת שטח מת, בקרת שיוט אדפטיבית ועוד.

  שחר שמש, מנכ"ל דלק מוטורס: "למאזדה יש בשורה מלהיבה עבור הנהגים הישראליים: ה-CX-30 החדש לחלוטין, שנשיק בתחילת דצמבר, הוא SUV מעוצב שמכוון ללב הקטגוריה הנמכרת ביותר בישראל. אני ממליץ לכל אלה שמתעניינים בקניית קרוס-אובר חדש להתאפק מעט ולחוות מקרוב את ההפתעה שמאזדה הכינה לנו".

  מחיר השקה מיוחד למהלך חודש דצמבר: החל מ-149,900 ₪

  עבור לתוכן העמוד