מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טויוטה C-HR החדש בישראל

  12/12/2019
  הגדל

  יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, החלה בשיווק הגרסה החדשה של רכב הקרוסאובר המעוצב C-HR. מיד עם השקתו בתחילת שנת 2017הצליח ה- C-HR לכבוש פלח שוק משמעותי תוך פנייה ללקוחות המעוניינים להיות יוצאי דופן המעניקים חשיבות רבה לסגנון חיים, לעיצוב ולאיכות. טויוטה C-HR הצליח לכבוש פלחי שוק צעירים ולמצב עצמו כקרוסאובר אורבני בעיצוב יוצא דופן וייחודי ועם זאת כרכב יעיל, חסכוני ומהנה ביותר.

  כיום זהו הרכב הנמכר ביותר בקטגוריה ללקוחות פרטיים עם למעלה מ- 14 אלף רכבים שנמכרו מתחילת השיווק בישראל. ה - C-HR בולט מבין דגמי טויוטה והוא ומשקף את הכיוון של החברה בשנים האחרונות להביא לידי ביטוי חופש עיצובי ועתידיהדגם החדש כולל דינמיקת נהיגה משופרתעיצוב פנימי וחיצוני מעודכן יותר וממשק אדם-מכונה (HMIמשודרג עם טכנולוגיית המולטימדיה העדכנית ביותר, כולל קישוריות  Apple CarPlayAndroid Auto.

  הנעה היברידית חדשה- ה- C-HR מגיע עם מערכת ההנעה ההיברידית 1.8 ליטר המספק 122 כ"ס מצוידת כעת בסוללת ליתיום-יון קלה וחזקה יותר. היא יכולה לקלוט ולהוציא יותר זרם, ובכך מגבירה את אספקת הכוח החשמלי. המערכת טבעית יותר לנהיגה ומשיגה את נתון תצרוכת דלק של 26.3 ק"מ לליטר, הטוב בקטגוריה וסטנדרט פליטות של 109 גרם CO2 לק"מ בלבד (תקןWLTP ).

  עיצוב- העיצוב הייחודי של טויוטה C-HR החדש משדרג את העיצוב המקורי יוצא הדופן שזכה לפופולריות רבה והיה אחד מהמאפיינים הבולטים. מבחוץ החרטום מבוסס על קונספט של טויוטה. קווי אופי, היוצרים מראה מלוטש קיבלו מגע רך יותר ולחזית הרכב נוספה כעת שפה תחתונה צבעונית של המרכב. תאורת יום LED קדמית (DRL) עוצבה מחדש כדי ליצור אלמנט מואר יחיד הממוקם מעל הפנסים הראשיים. פנסי האיתות משולבים באופן מלא באותה יחידה ופנסי הערפל הקדמיים ממוקמים בקצוות הפגוש התחתון. 

  יחידות התאורה האחוריות הכוללות טכנולוגיית פנסי LED עוצבו מחדש כדי להעניק לחלקו האחורי מראה בולט יותר. הן ממשיכות לבלוט מתוך המרכב, אולם כעת הן מחוברות על ידי ספוילר מבריק ומתוחכם. אלמנט עיצובי זה עובר באופן בלתי מורגש לכל רוחב המכונית והופך לאלמנט סגנוני רב עוצמה המחזק את הנוכחות האחורית הרחבה והנחושה של הרכב. האורות המהבהבים מאחור מודרניים יותר כעת ומשדרגים את המראה והתחושה. 

  עיצוב גלגלים חדש כולל משטחים מבריקים מלוטשים.  בפנים המכונית, גימורי תא הנוסעים שודרגו והם מציעים איכות גבוהה יותרמראה ויזואלי נעים למגע ויוקרתי יותר. העיצוב האוורירי והמרווח של סביבת הנהג, מהווה יתרון מרכזי בעיני הלקוחותהדיפונים מתאפיינים בגימור מעודן יותר וריפודי הדלתות רכים כעת למגע בכל האזורים שבהם מרבים לגעת.

  עיצוב מושב קדמי חדש ייחודי משלב בין חלק עליון דק גזרה וספורטיבי לבין אזור תמיכה תחתון מחוזקההבדלים הפונקציונליים מודגשים באמצעות שימוש בגווניםמרקמים ודוגמאות ריפוד שונותמושב הנהג ניתן לכוונון לגובה בכל רמות הגימור. סביבת הנהג כוללת פרטים חדשניים וטכנולוגיה מתקדמת נגישה ואינטואיטיביתכל מתגי ההפעלה ומסך מגע עם צג 8 אינץמוטים קלות לעבר הנהגלוח המחוונים העליון נמוך בצורה משמעותית בעומקו ומסייע גם הוא לנראות הנהג.

  אבזור- ה- C-HR החדש כולל ממשק אדם-מכונה (HMIמשופר בעיצוב חדשאת מסך המגע משלימה שורה של כפתורים וחוגותלדוגמה לכוונון עוצמת הקולהמשפרים מאוד את נוחות הכוונון והשימוש האינטואיטיבי בזמן נהיגההדגם החדש מציג את החידושים האחרונים בקישוריות ובמידע בידורימערכת המולטימדיה 2019 החדשה כוללת Apple Car Play ו-Android Auto ומאפשרת לרוב הסמארטפונים להתמזג עם מערכת המדיה של המכונית.

  בטיחות- ביצועי בטיחות מעולים הם חלק בלתי נפרד מפלטפורמת ה-TNGAוהם נדרשים לעמוד בסטנדרטים המחמירים ביותר של בטיחות אקטיבית ופסיביתהפלטפורמות ועיצובי הרכב החדשים של טויוטה שואפים לענות על הסטנדרטים המחמירים שמציבים מבחני הריסוק המובילים בעולםבאמצעות הביצועים המתקדמים של הפונקציות והמערכות של חבילת הבטיחות Toyota Safety Senseכסטנדרט קיימת בכל דגמי הC-HR החדש, חבילת הבטיחות כוללת מערכת קדם התנגשות, כולל זיהוי הולכי רגלבקרת שיוט אדפטיביתהתרעה על סטייה מנתיב עם שליטה מההגהמעבר אוטומטי לאור גבוה ומערכת זיהוי תמרורי דרךבנוסף, קיימות מערכות בטיחות נוספות התומכות באופן אקטיבי בנהיגה בטוחה על ידי מתן מידע טוב יותר בזמן אמת לנהג על האזור המידי סביב המכונית:

  מערכת תאורה קדמית אדפטיבית (Adaptive Front Light System)

  חיישני חנייה קדמיים ואחוריים ובלימה למניעת פגיעה במכשול (Intelligent Clearance Sonar)

  מערכת זיהוי רכבים בשטח מת (BLIND SPOT MONITOR)

  מערכת זיהוי רכבים חוצים מאחור (Rear Cross Traffic Alert)

  מערכת עזר חכמה לחניה (Simple Intelligent Parking Assist System)

  רמות גימור ומחירים

  ·         C-LUB 2020 - 143,900 ₪

  ·         C-ITY 2020 - 145,900 ₪

  ·         C-HIC 2020 - 149,900 ₪

  ·         C-ONCEPT  2020 - 157,900 ₪

  ·         LAUNCH EDITION 2020 - 159,900 ש"ח


  החל מינואר 2020, יחול מס של 45% על דגמי ה C-HR (העומדים בדרישות "ציון ירוק" 2). מיבואנית טויוטה יוניון מוטורס נמסר כי נעשה מאמץ ניכר על מנת שהמחיר לצרכן לא יגלם את מלוא שווי עליית המיסוי.

   

  עבור לתוכן העמוד