מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אאודי Q8 חדש

  20/12/2019
  הגדל

  חטיבת Audi, מרחיבה את משפחת דגמי ה-Q8, עם גרסת מנוע TFSI חדשה לדגם הפנאי-שטח קופה של המותג. ה- Q8, שהושק בשנה שעברה בישראל בגרסת TDI, מציע שילוב בין תצורת קופה יוקרתית בעלת 4 דלתות, עם ביצועים ספורטיביים של רכב שטח גדול. הגרסה החדשה, המושקת בימים אלו, מציעה מנוע 55 TFSI בנפח 3.0 ליטר ובטכנולוגיית Mild Hybrid.

  מנוע ותיבת הילוכים- המנוע החדש של ה- Audi Q855 TFSI, בתצורת V6 עם הנעת quattro, מציע הספק מירבי של 340 כ"ס המושגים ב-5,000-6,400 סל"ד. המומנט המרבי עומד על 51 קג"מ המושגים בטווח של 1,370-4,500 סל"ד. המנוע משודך לתיבת הילוכים Tiptronic בעלת שמונה הילוכים עם תאוצה מ-0 ל-100 קמ"ש העומדת על 5.9 שניות! ה-Q8 מאובזרת עם  מערכת מתלי אויר אדפטיביים כסטנדרט לחוויית נהיגה עוצמתית.

  המנוע החדש מציע את טכנולוגיית ה-Mild Hybrid המאפשרת שיוט במהירויות שבין 55 ל-160 קמ"ש כשמנוע הבעירה הפנימית כבוי. כתוצאה מכך, הרכב יכול לנסוע עם אפס פליטות עד 40 שניות. ברגע שהנהג לוחץ שוב על דוושת ההאצה, מערכת BAS מתניעה את המנוע בצורה מהירה וחלקה. מערכת החשמל 48 וולט, מאפשרת כוח השבה גבוה של עד 12 קילוואט, בנוסף לפעולת עצור וסע החל ממהירות של 22 קמ"ש. ההשפעה של צעדים אלה היא הפחתת צריכת הדלק בשיעור של עד 0.7 ליטר ל-100 ק"מ, כשצריכת הדלק המשולבת עומדת על 9.1 ליטר ל-100 ק"מ.

  עיצוב- ה-Audi Q8 מציג את העיצוב העדכני של תאי הנוסעים של Audi עם מולטימדיה חדשנית הכוללת שלושה מסכים שונים וכמובן אבזור רחב ומגוון כגון: מושבים קדמיים מתכווננים חשמלית עם זיכרון ותמיכה לגב וחימום, סגירת Servo לדלתות, חבילת תאורה פנימית, בקרת אקלים מפוצלת לשני אזורי שליטה כולל פתחים למושבים האחוריים, מקלט טלוויזיה, הגה בעל 3 זרועות רב תפקודי בציפוי עור, ריפוד עור אלגנטי למושבים מדגם Cricket, דיפונים בגוון אלומיניום ספקטרום וספי דלת מוארים.

  בטיחות- ה-Audi Q8 מציע מעטפת בטיחות רחבה עם מגוון מערכות בטיחות אקטיביות המוצעות כסטנדרט, ביניהם:  Pre Sense Front לניטור מרחק מלפנים ובלימה אוטומטית בעת חירום, בקרת שיוט אדפטיבית הכוללת מגביל מהירות, מערכת לזיהוי שטח מת (Audi side Assist), מערכת Traffic Jam,  מערכת עזר לבלימה בעת נסיעה לאחור מחנייה, מערכת Pre Sense Rear,  מערכת עזר לבלימה בכניסה לצומת, בקרה אקטיבית לסטייה מנתיב (Audi Active Lane Assist), חיישני חניה קדמיים ואחוריים עם חיווי ויזואלי, 6 כריות אויר וכן מצלמה היקפית 360 עם תצוגה 3D.   

  מחיר:  632,800 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד