מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  רנו טראפיק חדש בישראל

  25/12/2019
  הגדל

  החטיבה המסחרית בקבוצת קרסו מוטורס, יבואנית רנו בישראל, משיקה את רנו טראפיק החדשה, עם גיר אוטומטי, מנוע טורבו דיזל עוצמתי  2.0 ל', 170 כ"ס. הטראפיק החדשה מוצעת עם מנוע חדש, עיצוב חדשני ועדכני וברמת אבזור גבוהה, בגרסאות, להובלה, הסעת נוסעים ולנכים.

  מנוע- הטרפיק מצוידת במנוע טורבו דיזל בנפח 2.0 ליטר המספק 170 כ"ס ומומנט של 34.7 קג"מ. צריכת הדלק 15.6 ק"מ לליטר ודרגת זיהום ברמת 15.

  בטיחות- בטראפיק החדשה  מותקנות מערכות בטיחות שכוללות 5 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות, מערכת התרעה של מובילאיי לשמירת מרחק, סטייה מנתיב, התרעת הולכי רגל, רכב דו גלגלי ותמרורים. בנוסף מצלמת רוורס.

  מידות- מידות הטראפיק , עם אורך של 4,999 מ', רוחב של 1,956 מ', וגובה של 1,951 מ'. בסיס הגלגלים 3,098 מ'.

  אבזור- בטרפיק אבזור מתקדם הכולל: מפתח חכם ולחצן התנעה  ללא מפתח, בקרת שיוט עם מגביל מהירות, מערכת מולטימדיה עם מסך מגע 7" ומצלמת רוורס.

  רמות גימור ומחירים- הטרפיק החדשה מוצעת בשתי גרסאות מסחרית ולהסעת עד 9 נוסעים כולל נהג. בנוסף אפשרות להתאמה לנכה.

  טראפיק ואןהמוצע בשני אורכים שונים בהתאם לצרכי הלקוחהרכב מתאים במיוחד לבעלי עסקים קטנים, ומאפשר העמסה אולטימטיבית לממדיי הרכב. הדגם יוצע במחיר של החל מ-  232,990 ₪.

  טראפיק היסעים, מיועד ל-9 נוסעים (נהג+8), וייעודי לחברות הסעות קיבוצים ומשפחות מורחבות. חידוש נוסף שמציע הדגם הוא האפשרות להסב את הרכב לרכב נכים. הדגם יוצע במחיר של החל מ- 244,990 ₪.

  אמיר בלכר סמנכ"ל החטיבה העסקית של קרסו מוטורס: "הטראפיק החדשה היא בשורה של ממש בקטגוריית הרכבים המסחריים: לאורך השנים שווקה הטראפיק בהצלחה בגרסה ידנית, וכעת אנו מציעים גרסה אוטומטית חדשה, עם מערכות בטיחות מתקדמות לצד ריענון עיצובי. בנוסף לגרסאות הקיימות ניתן יהיה לעשות הסבה ולהתאים את הרכב לנסיעה ולהסעת נכים נוחה ומרווחת במיוחד. הטראפיק מהווה חלק משמעותי מהחטיבה המסחרית של קרסו מטורוס ההולכת וגדלה משנה לשנה, ומשלימה את ההיצע המגוון של החטיבה".

   

  עבור לתוכן העמוד