מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  תשתיות לרכב החשמלי MG ZS EV

  2/01/2020
  הגדל

  לובינסקי, אחת מיבואניות הרכב המובילות בארץ, ומייצגת את מותגי פיג'ו, סיטרואן, DS, אופל ו-MG בישראל, החלה בשיווקMG ZS EV , הרכב החשמלי המלא הראשון אותו היא משווקת וזאת לקראת שנה בה הקבוצה עומדת להשיק 10 דגמים חשמליים ו-PHEV מכלל מותגי הקבוצה. MG ZS EV זכה לאחרונה בציון של 5 כוכבים במבחני הריסוק של יורו NCAP.

  במסגרת ההיערכות למהפכה החשמלית, החברה ערכה תהליך בדיקה קפדני בו לקחו מספר רב של חברות תשתית וטעינה, ובסופו נבחרה ראשונה ספקית התשתית והטעינה ג'ינרג'י בע"מ &ndash חברת הטכנולוגיה הישראלית המפתחת והמייצרת בישראל עמדות טעינה לרכב חשמלי. ג'ינרג'י תציע ללקוחות רמת שירות גבוהה במיוחד, בהתאם לדרישות של לובינסקי.

  ג'ינרג'י בע"מ, תשתף פעולה עם לובינסקי בהחדרת כלי הרכב החשמליים המיובאים כעת ואשר ייובאו לישראל בעתיד מכלל מותגי החברה. לשותפות עם ג'ינרג'י בע"מ וחברות נוספות בעתיד, חשיבות גבוהה עבור לובינסקי במיוחד כאשר תשתית הטעינה הציבורית בישראל עדיין נמצאת בתחילת דרכה. לובינסקי נמצאת במגעים עם ספקיות תשתית וטעינה נוספות להרחבת השירות.

  לדגם MG ZS EV בוצעו עד בה יותר מ-100 הזמנות בישראל. הלקוחות אשר ביצעו הזמנה עד כה ואלה אשר יזמינו עד ה-31 בינואר 2020, יקבלו עם הרכב עמדת טעינה ביתית מתנה, לא כולל התקנה. החברה מעריכה כי עד סוף חודש ינואר הקרוב ינועו על כבישי ישראל יותר מ-100 מכוניות מסוג MG ZS EV.

   

  עבור לתוכן העמוד