מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מאזדה 3 ברמת גימור חדשה

  13/01/2020
  הגדל

  דלק מוטורס משווקת מינואר 2020 את דגם ה-Comfort של המאזדה 3 החדשה אשר ישווק בתצורת הסדאן בלבד, זאת במחיר של 138 אלף ₪.

  מאזדה 3 החדשה שייכת לדור המוצרים החדש של מאזדה (G7), אשר תוכנן בסטנדרט האיכות הגבוה ביותר אי פעם בתולדות המותג, עם שינויים ושיפורים בכל היבט &ndash בעיצוב מהפנט, תא נוסעים יוקרתי, חוויית נסיעה ייחודית, מערך בטיחות מקיף ועדכני, מערכת קישוריות מתקדמת ומערכת סאונד מרשימה.

  מנוע והילוכים- כמו דגם ה-Spirit שהשיקה מאזדה בספטמבר 2019, גם דגם ה- Comfort ימשיך להציע את אותה יחידת הנעה הכוללת מנוע 2.0 SKYACTIVE-G ליטר עם הספק של 165 כ"ס, מומנט של 21.7 קג"מ ותיבה אוטומטית בת 6 הילוכים עם האצה של 8.5 שניות מ- 0 - 100 קמ"ש.

  עיצוב- הדגם בתצורת הסדאן יציע עיצוב נקי, ספורטיבי ואלגנטי, הכולל פנסי LED, פס כרום עשיר בחלק העליון של החלונות, חישוקי סגסוגת בקוטר "16, ורמת האיכות הגבוהה ביותר הקיימת בסגמנט המשפחתיות.

  בטיחות- הדגם החדש יציע את מערך הבטיחות המלא של המאזדה 3, לרבות:

  • SCBD - מערכת חכמה להתראת התנגשות חזיתית וסיוע בבלימה במהירויות עירוניות מבוסס מצלמה, הכולל זיהוי הולכי רגל (לראשונה גם בשעות החשיכה) וכלי רכב דו גלגליים.
  • SBS - מערכת חכמה להתראת התנגשות חזיתית וסיוע בבלימה במהירויות בינעירוניות. מבוסס רדאר (עד 160 קמ"ש)
  • LKA - מערכת להתראה וסיוע בשמירה על נתיב.
  • בקרת שיוט מסתגלת בשילוב עצירה מלאה וזינוק מעמידה.
  • BSM - מערכת לאיתור שטחים מתים בשילוב תעבורה צולבת.
  • HBC - בקרת אלומה גבוהה.
  • מצלמת נסיעה לאחור

  במבחני הריסוק, זכתה מאזדה 3 החדשה, ב-5 כוכבי ריסוק וציון של 98% בבטיחות הנהג של ארגון EuroNCAP. המאזדה 3 כוללת 7 כריות אוויר כסטנדרט ואפשרות ביטול כרית האוויר במושב הנוסע באופן ידני ולא ע"י חיישן.

  אבזור- כדגם ה-Spirit, גם הדגם ה- קומפורט יכיל את המושבים החדשים של מאזדה, הכוללים שמונה כיוונים לנהג מערכת קישוריות מתקדמת עם צג מרכזי 8.8" ממשק לטלפונים ניידים המאפשר צימוד ותמיכה ל- Apple CarPlay/Android Auto. בידוד רעשים בתא הנוסעים ומערכת סאונד מרשימה בת שמונה רמקולים המביאים לכדי חווית נהיגה ונסיעה ברמה הגבוהה ביותר הקיימת היום במכונית בממדיה.

  עבור לתוכן העמוד