מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  הדרכות רכב בזום

  6/04/2020
  הגדל

  חברת לדיקו, נציגת בוש בישראל, החליטה לאור המצב והנחיות משרד הבריאות, להשיק את קורסי הרכב גם בפלטפורמות מקוונות בממשק למידה מרחוק עם המודרכים, במחיר מופחת. הקורסים יועברו באמצעות תוכנת ה-ZOOM, בהנחיית מנהל מרכז ההדרכה ארז מוספי, המוסמך כמדריך ראשי מטעם בוש העולמי.  

  בין הקורסים אשר יועברו בגרסת אונליין:

  השתלמות בדיאגנוסטיקה - שיטות אבחון תקלות מבית בוש העולמית לרכבי בנזין ודיזל יורו 6.

  מערכות לוכד חלקיקים ומערכות אוריאה לרכב פרטי בדרישת תקן יורו 5 ויורו 6 המשלבת איתור תקלות מכלי רכב אירופאים, אמריקאים ו אסיאתיים.  לדיקו מלמדת את מוסכי היבואנים ועל כן המידע רב מאוד.

  מערכות זיהום אויר, לוכד ואוריאה לרכב כבד ואוטובוסים: אבחון תקלות ושיטות מתקדמות לטיפול בתקלות ותחזוקה מונעת. החל מרכבי חלוקה מכל הדגמים. 

  מרכז ההדרכה של לדיקו

  התפתחות הטכנולוגית המואצת בתכנון ובייצור כלי רכב שינתה את ענף המוסכים והגבירה את הדרישה לאנשי מקצוע מיומנים שמבינים את השינויים ויודעים כיצד להתמודד עם האתגרים החדשים. לפני למעלה מ-20 שנים &ndash בשנת 1996הקימה לדיקו בשיתוף עם חברת Bosch העולמית את מרכז ההדרכה בראשון לציון המרכז מציע מגוון רחב של קורסים מקצועיים והדרכות המשלבים תכנים תיאורטיים והתנסות מעשית המותאמים לצורכי השוק והזמן. 

  במהלך שנות קיומו הכשיר מרכז ההדרכה למעלה מעל ל-4000 בוגרים בתחומי הדיאגנוסטיקה והטיפולים במערכות המנוע והרכב, המכירות וניהול המוסך. הבוגרים קיבלו עם סיום ההדרכה והמבחנים העיוניים והמעשיים תעודה מטעם חברת BOSCH. מנהל מרכז ההדרכה הוא ארז מוספי. בין הלקוחות: בעלי כתב הסמכה של משרד התחבורה, יבואני הרכב בישראל, מנהלי ציי רכב, חברות ליסינג, חברות האוטובוסים דן ואגד, צה"ל, משטרת ישראל, גורמי ביטחון ועוד.

  לפרטים נוספים: Ledico-bosch.co.il

   

   

  עבור לתוכן העמוד