מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פולקסווגן טרנספורטר חדש

  4/05/2020
  הגדל

  חטיבת פולקסווגן מסחריות מבית צ'מפיון מוטורס החלה בימים אלו בישראל את שיווק הגרסה המחודשת של דגמי ה-T6T6.1. 

  מתיחת הפנים של המסחרית של פולקסווגן, כוללת תא נוסעים חדש בסטייל של רכב פרטי. נספו מערכות טכנולוגיות חדשות, בראשן מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות והגה מתוגבר חשמלי ותוספת אבזור. הטרנספורטר המחודש, ממשיך להציג את הרבגוניות של הדגם המסחרי הפופולרי, ומוצע במספר תצורות שימושיות בהתאם הנותנות מענה למגוון צרכי הלקוחות: ואן משלוח להובלה בתצורת דאבל קבינה להובלה בקירור, שרות, טכנאים, עסקים קטנים. 

  עיצוב- דגמי ה-T6  המחודשים, מציעים מתיחת פנים עיצובית חיצונית עם חזית חדשה ברוח שפת העיצוב המעודכנת של המותג הכוללת סבכה קדמית מוחצנת בשילוב פסי כרום, יחידות תאורה חדשות מאחור, וחישוקי גלגלים חדשים. גרסת ה- T6.1 מציגה מתיחת הפנים משמעותית בתוך תא הנוסעים עם שיפורים מהותיים. תא הנוסעים שודרג ועוצב מחדש בדומה לעיצוב כלי הרכב הפרטיים עם לוח פיקוד ומחוונים חדש לגמרי.

   מנועים- בזהה ל- T6, גם הגרסה המחודשת משווקת עם מנוע 2.0 ליטר דיזל המציע הספקים של 110, 150 ו- 199 כ"ס.

  גרסת קראוול להיסעים, מוניות, סיור ותיור, וגרסת הקצה, המולטיוואן. לאור הביקוש הגובר לדגמי המשלוח, חטיבת המסחריות תציע מחיר מעודכן לגרסת הבסיס של VW T6.1 החדש.

  כל דגמי ה- T6. 1 החדשים מציעים בזהה לדגם היוצא מנוע דיזל ארבעה צילינדרים, בנפח 2.0 ליטר טורבו TDI בטכנולוגיית BlueMotion. המנוע שעבר התאמות לתקני היורו החדשים מציע שלושה הספקים שונים בהתאמה לדגמים והצרכים השונים. הגרסה הבסיסית עם הספק שיא של 110 כ"ס, ושיא מומנט של  250קג"מ. הגרסה השנייה, מציעה הספק של 150 כ"ס ומומנט שיא של 340 קג"מ. הגרסה השלישית של מנוע ה-2.0 ליטר TDI מציעה הספק שיא של 199 כ"ס ושיא מומנט של 450 קג"מ. מנועי ה-150 כ"ס יוצעו בכל הדגמים מנוע ה-199 כ"ס יוצע בדגמי קראוול והמולטיוואן.

  בטיחות- השינוי העיקרי בדגם המחודש, נמצאת בתחום הבטיחותי, כשלראשונה מוצעות בדגם זה מערכות בטיחות אקטיביות. בדגמי המולטיוואן והקראוול (חלקם) ניתן למצוא מערכות כגון ניטור מרחק מלפנים עם בלימת חירום, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת עזר לחניה אוטומטית, מצלמת נסיעה לאחור ועוד. לכך ניתן להוסיף ארבע כריות אוויר כסטנדרט בכל הדגמים, ומערכת מובילאיי הכוללת זיהוי תמרורי תנועה, הולכי רגל ורכב דו-גלגלי. בכל הדגמים מוצעת האפשרות להוסיף למפרט הבטיחות גם פנסי ערפל מתכווננים בפניות.

  אבזור- לראשונה בדגמים אלו מוצעת אופציה ללוח מחוונים דיגיטלי (בדגם המולטיוואן) לצד מערכת המולטימדיה החדשה עם מסך מגע 6.5' (פרט לדגם וואן משלוח) כשכל לוח הפיקוד מציע הנדסת אנוש המוכרת מדגמי פולקסווגן פרטיים. בכל הדגמים מוצעת מערכת שמע Composition Color הכוללת 6 רמקולים, מסך ''6.5 צבעוני, דיבורית BT, שליטה מההגה ומערכת App Connect לשיקוף הטלפון הנייד. כחלק מהשדרוג הטכנולוגי שהרכב עבר, הוא כולל גם לראשונה הגה בתגבור חשמלי.  

  מחיר: ואן טרנספורטר משלוח, המצויד במנוע 2.0 ליטר TDI ו- 110 כ"ס, בעל תיבת הילוכים ידנית יחל מ- 192,000 ₪ .

   

   

   

  עבור לתוכן העמוד