מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פורד פוקוס הצ'בק ספורטיבי חדש

  7/06/2020
  הגדל

  דלק מוטורס, יבואנית פורד, השיקה בישראל שני דגמים חדשים של משפחת פוקוס  חדשה. דגם סדאן משפחתי בדגש על נוחות ושימושיות וגם את האצ'בק ספורטיבית בהצעה מושכת במיוחד. 

  שני הדגמים, מצטרפים לדגמי פוקוס אקטיב, שהושקו בתחילת החודש ויוצרים משפחת דגמים וגרסאות עשירה ומגוונת מאי פעם. הדגמי הפוקוס החדשים,  מצוידים בסטנדרט במערך בטיחות אקטיבי מתקדם, הכולל שורת אמצעי עזר אשר הופכים כל נהיגה, לבטוחה הרבה יותר.

  פוקוס  TS LINE- דגם ההאצ'בק של הפוקוס החדשה, כאן מדובר בדגם הלוהט של משפחת פוקוס החדשה עם נהיגה ספורטיבית ורמת אבזור ייחודית. המראה שונה ומחודד יותר משל דגמי הפוקוס האחרים. הדגם כולל: פגושים קדמי+אחורי ייחודיים לדגם, יציאת מפלט כפולה, חצאיות צד, ספויילר מוגדל בצבע המרכב, שבכה קדמית בעיצוב ספורטיבי, פנסי חזית, חותמת תאורה, פנסים אחוריים ופנסי ערפל מסוג LED, שמשות כהות וחישוקי סגסוגת 17 אינץ' קלים בצבע אפור כהה. בזכות בסיס הגלגלים הגדול של הפלטפורמה החדשה עם  2,70 מ', מעניק מרווח מכובד ליושבים בחזית וגם מאחור. המכונית משפחתית שימושית עם תא מטען בנפח 341 ליטר.

  מנוע והילוכים-  פוקוס ST-Line  מצויד במנוע טורבו-בנזין חדשני של פורד Eco-Boost עם נפח של 1.5 ליטר, במבנה 3 צילינדרים וטכנולוגיית ניתוק צילינדרים, ותפוקה של 182 כ"ס ו-24.47 קג"מ. ההנעה קדמית ותיבת הילוכים אוטומטית פלנטארית עם 8 הילוכים. מנופים בגב גלגל ההגה, כמו גם בורר מצבי נהיגה, יוצרים מעורבות רבה של הנהג . באשר לביצועים, זמן התאוצה מתקבל בתוך 8.4 שניות ל-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 220 קמ"ש.
  הביצועים המצוינים לא באים על חשבון צריכת הדלק החסכונית העומדת לנתוני היצרן על 18.2 ק"מ לליטר בממוצע.


  התנהגות כביש- ה- ST-Line נותנת את הטון בפניות בזכות כיול מתלים ספורטיבי וכיול ייחודי להיגוי, כל זה נשלט דרך בורר מצבי הנהיגה כמו גם נקודות החלפת ההילוכים ומפת הניהול של מנוע הטורבו החזק. מרווח גחון מונמך ב-10 מ"מ אל מול הדגמים הרגילים. גורם שמוריד את מרכז הכובד קרוב יותר לכביש. חוויית הנהיגה  ממשיכה עם תא נוסעים ספורטיבי ומצויד היטב: גימורים דמויי קרבון, ריפודי ST ייחודיים עם תפרים אדומים, מושב נהג עם תמיכה לגב, גלגל הגה קטום ומצופה בעור עם תפרים אדומים, דוושות ספורטיביות מאלומיניום, ספי דלת ממותגים ותקרה שחורה.

  אבזור- כוללת את אבזור הנוחות המלא הכולל כניסה ללא מפתח, בקרת אקלים דו-אזורית, משטח טעינה אלחוטי, מצלמת חניה עם זווית של 180 מעלות ועוד. בנוסף יש מערכת מולטימדיה SYNC עם מסך גדול 8 אינץ', הפעלה קולית, ממשק מובייל לאנדרואיד/קארפליי ו-6 רמקולים.

  בטיחות-  ב- ST-Line הצ'בק, מערך בטיחות אקטיבי שלם co-pilot 360+ כוללת: בלימת חירום אוטונומית כוללת זיהוי הולכי רגל, תיקון אקטיבי של סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית עם יכולת זחילה בפקקים, מרכוז השמירה על הנתיב, סיוע להתחמקות ממכשול, ניטור עייפות נהג, החלפת אורות אוטומטית. בנוסף 6 כריות אוויר וגם מערכת MyKey המאפשרת הגדרת הגבלות בטיחות הנשמרות בזיכרון של המפתח הייחודי (הכולל הגבלת מהירות מרבית לנהג צעיר).

  מחירים:

  פוקוס ST-Line - משווקת במחיר השקה מיוחד של 125,900 ₪  

  מחיר מחירון: 129,900 ₪

  עבור לתוכן העמוד