מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פורד פוקוס סדאן חדש

  7/06/2020
  הגדל

  דלק מוטורס, יבואנית פורד, השיקה בישראל שני דגמים חדשים של משפחת פוקוס  חדשה. דגם סדאן משפחתי בדגש על נוחות ושימושיות וגם את האצ'בק ספורטיבית בהצעה מושכת במיוחד. שני הדגמים, מצטרפים לדגמי פוקוס אקטיב, שהושקו בתחילת החודש ויוצרים משפחת דגמים וגרסאות עשירה ומגוונת מאי פעם. דגמי הפוקוס החדשים  מצוידים בסטנדרט במערך בטיחות אקטיבי מתקדם, הכולל שורת אמצעי עזר אשר הופכים כל נהיגה, לבטוחה הרבה יותר.

  דגם הסדאן הנפוץ של הפוקוס, החדשה חוזר ומכוון ישירות ללב קטגורית המשפחתיות והוא מצויד בכל הנדרש למכונית משפחתית. דגם סדאן 4-דלתות קלאסי שכולל אבזור, דינאמיות וחיסכון בהוצאות לרמות חדשות. רכב משפחתי שימושי בעל מרווח פנים נדיב במיוחד, בזכות בסיס גלגלים של 270 ס"מ וגם תא מטען סופר-שימושי בנפח של 511 ליטר.

  אבזור- פורד פוקוס סדאן, משווקת אך ורק ברמת האבזור הגבוהה ביותר Titanium. חבילת האבזור כוללת: שמשות כהות, מסגרת שמשות בגימור אלומיניום, חישוקי סגסוגת 17 אינץ' מרובי חישורים בעיצוב ייחודי לדגם, שבכת חזית בגימור אלומיניום, ובנוסף פנסי חזית, חותמת תאורה ופנסים אחוריים מסוג LED. כל אלה מפיקים מראה מהודר ויוקרתי. חוויית הנסיעה היוקרתית, ממשיכה גם לתא הנוסעים  כולל אלומיניום מוברש, ריפודי מושבים ייחודיים לדגם הטיטניום, תפרים בהירים בצבע קונטרסטי לריפוד, גלגל הגה רב-תפקודי עם ציפוי עור וכוונון גובה גם למושב הנוסע. בקרת אקלים דו-אזורית, משטח טעינה אלחוטי, שחרור חשמלי לדלת תא המטען, מצלמת נסיעה 180 מעלות, כניסה והתנעה ללא מפתח ותאורת אווירה הם רק חלק מרשימת האבזור הארוכה של הדגם. מערכת SYNC  מתקדמת של פורד עונה על הקישוריות והבידור בנסיעה. זו מגיעה עם מסך מגע גדול במידה של 8 אינץ', 6 רמקולים, צד מידע נוסף בלוח המחוונים וממשק מלא למובייל אנדרואיד אוטו/קארפליי.

  מנועים -  פורד פוקוס סדאן, מוצעת עם שתי חטיבות הנעה מתקדמות המשלבות עוצמה עם חסכון בדלק:

  מנוע טורבו-בנזין בנפח 1.0 ליטר אקובוסט, מדור המנועים החדשני של הכולל 3 צילינדרים וטכנולוגיית ניתוק צילינדרים, בעל תפוקה של 125 כ"ס ו-17.33 קג"מ. תאוצה של 11.1 שניות ל- 100 קמ"ש. צריכת הדלק עומדת על 23.8 ק"מ לליטר בכביש בינעירוני. תדירות טיפולים בכל 30 אלף ק"מ או שנתיים.

  מנוע טורבו-דיזל בנפח 1.5ל' מתקדם עם 4 צילינדרים ותפוקה של 120 כ"ס ו-30.58 קג"מ, המהווה תחליף חסכוני לדגמים ההיברידיים, עם יתרון בנסיעה בינעירונית. תאוצה של 10.2 שניות. צריכת הדלק עומדת על 27.7 ק"מ לליטר בכביש בינעירוני.

  תיבה אוטומטית- שני המנועים פורד פוקוס סדאן משודכים לתיבת הילוכים אוטומטית פלנטארית עם 8 יחסי העברה.  


  עיצוב- פורד פוקוס סדאן, מציעה חלל פנימי גדול לנוסעים. זאת בעיקר בזכות בסיס הגלגלים הארוך - 270 ס"מ. האורך הכללי הוא 4,64 מ' ומימד הרוחב גם הוא נדיב עם 1,82 מ'. כל זה מתורגם למרווח מצוין לרגלי הנוסעים ומרווח כתפיים נדיב ליושבים מאחור הנהנים גם מרצפה מונמכת התורמת לנוחיותו של הנוסע במרכז המושב האחורי. נפח תא המטען 511 ליטרים, מהגדולים בקטגוריה, נהנה גם מפתח רחב וגבוה במיוחד, ובנוסף נפתח בשחרור חשמלי עד לפתיחה מלאה לנוחות הנהג.

  בטיחות-  פורד פוקוס סדאן  כולל בטיחות אקטיבי שלם co-pilot 360+ עם בלימת חירום אוטונומית כוללת זיהוי הולכי רגל, תיקון אקטיבי של סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית עם יכולת זחילה בפקקים, מרכוז השמירה על הנתיב, סיוע להתחמקות ממכשול, ניטור עייפות נהג, החלפת אורות אוטומטית, בנוסף 6 כריות אוויר וגם מערכת MyKey המאפשרת הגדרת הגבלות בטיחות הנשמרות בזיכרון של המפתח הייחודי (למעל הגבלת מהירות מרבית לנהג צעיר).

  מחירים:

  Titanium  פורד פוקוס סדאן - 1.0 ל' טורבו בנזין - במחיר השקה של 125,900

  מחיר מחירון 129,900 ₪

   Titanium פורד פוקוס סדאן - 1.5 ל' טורבו דיזל - במחיר השקה של 129,900

  מחיר מחירון 133,900 ₪

   

   

  עבור לתוכן העמוד