מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  תשתית טעינה חשמלית במרכזי ביג

  21/06/2020
  הגדל

  אפקון תחבורה חשמלית, חברה מקבוצת אפקון, השלימה את פריסת המטענים במרכזי הקניות של ביג בישראל. צילום: רפי דלויה

  אפקון תחבורה חשמלית ומרכזי הקניות של ביג יספקו שירותי טעינה בפריסה ארצית בכלל המתחמים הקיימים והעתידיים של חברת ביג. שיתוף הפעולה עם ביג הינו שלב נוסף בפריסה ארצית רחבה של רשת הטעינה של אפקון בישראל לטובת הנוהגים בכלי רכב חשמליים. אפקון התקינה במתחמי ביג מטענים בהספק של 22KW ובחלק מהם גם מטעני DC מהירים. אפקון תתקין בשנים הקרובות מאות מטענים מהירים ואולטרה מהירים ברחבי ישראל וזאת על מנת לאפשר נסיעה ברכב חשמלי בקלות וביעילות לכל אתר בישראל.

  תחום טעינת המכוניות החשמליות הוא תחום מתפתח בארץ ובעולם. כיום נוסעות כ- 10,000 מכוניות על כבישי ישראל, בעיקר מכוניות היברידיות נטענות. תשתית הטעינה היא קריטית בהתפתחות שוק המכוניות החשמליות שבלעדיה יתעכב המעבר לכלי רכב חשמליים בישראל ובעולם. בצד פריסת עמדות הטעינה עולה החשיבות של ניהול העמדות כולל האפשרות לתת שרות מרחוק לעמדות, איתור תקלות ופתרון בעיות.

  אפקון תחבורה חשמלית, מובילה את שוק טעינת כלי הרכב החשמליים בישראל עם פריסה של אלפי עמדות טעינה ציבוריות ופרטיות ברחבי ישראל. החברה מרחיבה השנה את פעילותה בתחום המוניציפלי עם זכייתה במכרז של עיריית חולון, אפקון תחבורה חשמלית פעילה גם במועצה האזורית עמק חפר, משקי הקיבוצים, מרכזי קניות חניוני אוטובוסים, יבואניות רכב מובילות ועוד.

   

  עבור לתוכן העמוד