מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  פורד ומובילאיי מרחיבות את שתוף הפעולה

  23/07/2020
  הגדל

  יצרנית הרכב פורד ומובילאיי (שבבעלות אינטל), משתפות פעולה בחוד של מערכות סיוע לנהגים, שיוטמעו בכלי הרכב של פורד ברחבי העולם

  מובילאיי הינה ספקית הנבחרת של טכנולוגיית חישת-הראייה למערכות הסיוע המתקדמות לנהג, תספק מעתה לפורד את מעבדי ה Eye Q  - שלה, ביחד עם תוכנות תומכות לעיבוד ראייה ממוחשב, שישולבו במערכות רמה 1 ו-2 (Level-1+2), בכלי הרכב של פורד בעולם.

  פורד, תשלב את שמה של מובילאיי ואת הלוגו שלה, על גבי צג מערכת הסיוע לנהג SYNC  ולראשונה, לקוחות פורד יהיו מודעים לכך, שכמה מהמאפיינים הטכנולוגיים של מערכה ה- Co-Pilot360 מבוצעים באמצעות יכולות החישה של מובילאיי.

  כחלק מהסכם נרחב זה, כלי רכב חדשים מפס היצור של פורד, יכללו את מעבדי Eye Q ואת תוכנת העיבוד של מובילאיי לתמיכה במערכת Co-Pilot 360 . הטכנולוגיה תסייע לזהות במדויק את מה שמצלמת השמשה הקדמית ברכב יכולה לראות - סימוני נתיב, תמרורים, הולכי רגל וכלי רכב אחרים. הטכנולוגיה של מובילאיי תתמוך בתכונות כמו מערכת שמירת נתיב, מערכת אוטומטית לפנסי הרכב, סיוע במניעת תאונות טרם-התנגשות עם בלימת חירום אוטומטית ובקרת שיוט מסתגלת חכמה, כולל גם מערכת הסיוע החדשה לנהיגה ״ללא ידים״, המגיעה במכוניות החדשות של פורד - מוסטנג Mach-E וה-,F-150 ומכוניות חדשות אחרות הצפויות להכליל יכולת זו בעתיד.

  בעוד שפורד ומובילאיי עובדים יחד במשך שנים, זו הפעם הראשונה שחברת פורד מתחייבת לטכנולוגיה של החברה לכל מחזור החיים של רכבי הדור הבא שלה. שני הצדדים יעבדו בשיתוף עם ספקי Tier 1  של פורד שיעסקו באינטגרציית הטכנולוגיה ברכב.

  בנוסף בוחנת פורד את השימוש ב- Roadbook האוספת מידע/דאטה באמצעות חוכמת המונים אנונימית המגיעה ממצלמות כלי הרכב, על מנת לבנות מפה באיכות גבוהה, שתהיה נגישה לרכב ותוכל לשמש את טכנולוגיית הסיוע לנהג, ובכלל זה נהיגה ללא ידיים או הפעלת מערכת  Active Drive Assist. המכוניות החדשות של פורד ישענו על מעבדי  Eye Q-3  ו- Eye Q-4של מובילאיי, בפלטפורמות המתקדמות של טכנולוגית הסיוע לנהג ברמה 1 ו-2 (Level 1 and Level 2). משפחת ה- EyeQ נבדלת מהמתחרים ביכולותיה לתמוך במערכת עיבוד ראייה ממוחשבת מורכבת ואינטנסיבית, בעלת צריכת כח נמוכה, גם כשהיא ממוקמת על שימשת הרכב. EyeQ4 המבוססת על יכולות קודמותיה, יכולה כבר לעבד חיישנים רבים יותר עם מידע נוסף הנדרש למערכת הסיוע לנהג.

   

   

  עבור לתוכן העמוד