מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  המהפכה החשמלית של יונדאי

  13/08/2020
  הגדל

  היצרנית יונדאי מוטורס, הודיעה לאחרונה כי הקבוצה שואפת למכור כמיליון רכבים חשמליים ולקחת נתח שוק עולמי של כ- 10% כדי להיות מובילה בתחום הנעת ה- EV עד לשנת 2025.

  במסגרת אסטרטגית 2025, יונדאי מוטורס, שמה לה למטרה להפוך ליצרנית הרכב השלישית בגודלה בעולם של כלי רכב ידידותיים לסביבה עד שנת 2025, עם כ- 560,000 מכירות רכבי BEV ו- FCEV.

  חברת המנועים של יונדאי הודיעה, על השקת המותג החדש שלה ה- IONIQ שיהיה מוקדש בעתיד לרכבים חשמליים. החברה פותחת פרק חדש כמובילה בעידן הניידות החשמלית. תחת המותג IONIQ שבו תציע חוויות הנעה חשמלית. יונדאי מוטור, תמנף את הידע הייצור המוביל בתעשייה שלה בעידן החשמלי, כדי להציג שלושה דגמים ייעודיים חדשים בארבע השנים הבאות, עם דגמים חדשניים יותר שאפשר לעקוב אחריהם.

  יצירת המותג IONIQ באה בתגובה לביקוש בשוק הצומח במהירות ומאיצה את התוכנית של יונדאי להוביל את שוק ה- EV ההנעה החשמלית העולמי.

  בתחום הטעינה, יונדאי תשלב את יכולות ה- EV הנוכחיות שלה, בשילוב תשתיות לטעינה מהירה. בנוסף תשפר את כוח המסופק על ידי סוללה. חידושים עתידיים מתוכננים המשלבים עיצוב מודרני, טכנולוגיות, בטיחות ושירותים לשילוב ברכב לחווית המשתמש.

  השקת המותג IONIQ, המוקדשת לדגמי ה- EV החשמליים ומחזקת את המחויבות של יונדאי לניידות נקייה ומשקפת את השינוי המתמשך שלה כספקית פתרונות ניידות חכמה עם פתרונות של פליטת אפס מזהמים.

  יונדאי מוטורס מציגה את סדרת האיוניק החשמלית העתידית שלה:

  • IONIQ 5 -midsize CUV בשנת 2021
  • IONIQ 6 -sedan בשנת 2022 
  • IONIQ 7-large SUV בשנת 2024

   

   

  עבור לתוכן העמוד