מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קל אוטו רכשה את פעילות "פרפקט ליס"

  20/08/2012
  הגדל
  קבוצת הרכב קל אוטו, החמישית בגודלה בישראל, רכשה מכונס הנכסים של חברת הליסינג "פרפקט ליס" כשליש מהפעילות העסקית של החברה, שעסקה במתן שירותי ליסינג מימוני ללקוחות פרטיים.
   
  במסגרת העסקה, שאושרה ע"י בית המשפט, תקבל קל אוטו מכונס הנכסים, עו"ד גיל הירשמן, 204 חוזי ליסינג מימוני, לרבות את הבעלות על 204 כלי הרכב. בתמורה תשלם קל אוטו סך של 15 מיליון ₪.
   
  כלי הרכב שנרכשו במסגרת העסקה ממגוון יצרנים, דגמים וסיגמנטים. כולם יוצרו בשלוש השנים האחרונות ונמסרו ללקוחות במסגרת חוזי ליסינג מימוני, בהם תחליף קל אוטו את פרפקט ליס.
   
  בעקבות סיכום העסקה מזמנת בימים אלו קל אוטו את לקוחות פרפקט ליס לחתום מחדש על חוזי הליסינג שלהם, שתנאיהם לא ישתנו. עם סיום חוזי הליסינג, תעמוד לרשות הלקוחות כמקובל האפשרות לרכוש את הרכב מקל אוטו. במידה ויבחרו שלא לעשות כך, הרכב יחזור לקל אוטו.
   
  בימים אלו מנהלת קל אוטו משאים ומתנים מקבילים במטרה להשלים מהלך כולל של רכישת כל פעילות הליסינג של פרפקט ליס. מדובר למעשה על 300 חוזי ליסינג נוספים, כאשר פעילות פרפקט ליס הקיפה בסך הכל כ- 500 חוזי ליסינג מימוניים, 204 מהם כבר נרכשו ע"י קל אוטו.
   
  "קל אוטו שמחה על הצטרפותם של 204 לקוחות חדשים, שאני בטוח שימצאו בקל אוטו קרקע יציבה ובטוחה ומגוון רחב של שירותים, ומיטב המומחים בתחום הרכב. מדובר בהמשך מהלך ההתרחבות של קל אוטו, החוגגת השנה 20 שנה לקיומה. במסגרת אותו מהלך כבר פתחנו השנה סניף ענק בגלילות, המכיל כאלף כלי רכב, ובקרוב נודיע על התרחבות נוספת לכיוונים חדשים" אומר שמוליק קליין, מנכ"ל קבוצת קל אוטו.
  עבור לתוכן העמוד