מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ב.מ.וו X2 פלאג-אין בישראל

  17/09/2020
  הגדל

  לאחר שהמציאה את קטגוריית הקרוסאובר קופה עם דגם ה-X6 והפכה אותה למשפחה עם דגמי ה- X4 ב.מ.וו, ממשיכה לחדש עם ה- BMW X2 xDrive25e- שהינו קרוסאובר-קופה קומפקטי המשלב ספורטיביות רב-תכליתית עם יעילות וחיסכון מופתיים וטווח נסיעה חשמלי של בין 46 ל-57 ק"מ.

  מנוע היברידי והילוכים- המנוע החשמלי מייצר הספק של 95 כ"ס, מומנט של 16.8 קג"מ, ומעביר את ההנעה לגלגלים האחוריים באמצעות תיבת הילוכים בעלת יחס העברה אחד. מנוע הבעירה הפנימית 1.5 ליטר מפתח הספק מרבי של  125 כ"ס ומומנט מרבי של 22.4 קג"מ ומעביר את כוחו באמצעות תיבת הילוכים פלנטרית בעלת 6 הילוכים לגלגלים הקדמיים.

  שילוב אנרגיות זה מאפשר הנעה היברידית ייחודית לכל ארבעת הגלגלים - סוג של הנאת נהיגה שאין דומה לה בסביבה התחרותית. ההספק הכולל של המערכת, המופק כאשר המנוע החשמלי ומנוע הבעירה הפנימית פועלים יחד, עומד על 220 כ"ס והמומנט המירבי הוא 39.2 קג"מ. בתחילת נסיעה ובהאצה, הספקת הכוח המיידית של המנוע החשמלי מספקת תגובה רגישה במיוחד ללחיצה על דוושת המצערת. ה-BMW X2 xDrive25i החדש מאיץ מ-0 ל-100 קמ"ש בתוך 6.8 שניות בלבד. בנוסף, במהלך פרצי מהירות קצרים ובעת עקיפה, התגבור החשמלי של מערכת ההנעה משפר במידה ניכרת את הספורטיביות והמידיות של הרכב.

  ביצועים- אנרגיית ההנעה החשמלית מאוחסנת בסוללת ליתיום-יון במתח גבוה בעלת צפיפות אנרגיה גבוהה במיוחד. עם תכולת אנרגיה כוללת של 10.0 קוו"ט-שעה, עם טווח נסיעה חשמלי של בין 46 ל-57  ק"מ  ולהגיע למהירות מירבית של 135 קמ"ש באמצעות המנוע החשמלי לבדו. אי לכך, ניתן לבצע את מרבית הנהיגה היומיומית - בין הבית למקום העבודה, למשל - רק באמצעות המנוע החשמלי וללא פליטת מזהמים.

  אבזור- חבילת האבזור כוללת: M-Sport,  חישוקי "19, שמשות כהות, חבילת הבטיחות Driving Assistant, עם בקרת אלומה גבוהה והתרעת עייפות, בקרת שיוט אדפטיבית, חיישני ומצלמת נסיעה לאחור, פנסי חזית, תאורת יום ופנסים אחוריים בטכנולוגיית LED, חבילת תאורת פנימית מורחבת עם תאורת אווירה, מושבי Sport חשמליים, חלון שמש פנוראמי, פתיחת דלת תא מטען חשמלית, בקרת אקלים מפוצלת עם פתחים לאחור, מסך מגע מרכזי "8.8 עם קישוריות Apple CarPlay, טעינה אלחוטית, מערכת שעה Hi-fi עם 7 רמקולים ועוד.

  מחיר ₪

  BMW X2 xDrive 25e M-Sport      299.000

     

   

  עבור לתוכן העמוד