מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  DS7 קרוסבק חדשה

  17/09/2020
  הגדל

  קבוצת לובינסקי, השיקה את DS7 CROSSBACK E-TENSE 4x4, ספינת הדגל של חטיבת היוקרה הצרפתית DS מקונצרן PSA, עם הינע היברידי נטען PHEV (Plug In Hybrid), 300 כ"ס, הנעה כפולה ורמות אבזור עשירות במיוחד. רכב יוקרתי זה מביא לידי ביטוי את כל עקרונות מותג היוקרה DS: חדשנות אמיצה, טכנולוגיה פורצת דרך, סגנון ייחודי וחוויית שימוש ייחודית.

  מנוע- כחלק מהתרחבות של כל קבוצת PSA להינע חשמלי, גם הדגם היוקרתיDS7 CROSSBACK  יוצע בישראל עם הינע PHEV הקרויה ב-DS, סדרת E-TENSE. מערכת זו משלבת בין מנוע 1.6 ליטר טורבו בנזין המפיק הספק של 200 כ"ס ומומנט של 30.6 קג"מ המחובר רק אל הגלגלים הקדמיים, לבין שני מנועים חשמליים, האחד מלפנים והשני בציר האחורי. אלה מייצרים לראשונה ב-DS, הנעה כפולה 4x4 חשמלית, בהתניה של מצב הסוללה ודרישת המומנט מצד הנהג. המנוע החשמלי בציר הקדמי מפיק 110 כ"ס ו-32.6 קג"מ, וזאת במקביל למנוע נוסף בציר האחורי המפיק 113 כ"ס ו-16.9 קג"מ. אלה מקבלים את כוחם מסוללה בקיבולת של 13.2 קוט"ש. התוצאה היא הספק משולב של 300 כ"ס ולא פחות מ-53 קג"מ, כך שהביצועים מציעים רף חדש לגמרי בקבוצה. 

  ההאצה ממצב עמידה ל-100 קמ"ש אורכת 5.9 שניות בלבד והמהירות המרבית עומדת על 240 קמ"ש. הסוללה שמותקנת ברצפת הרכב, מאפשרת נסיעה על חשמל בלבד לטווח של 62 ק"מ (WLTP) ועד מהירות של 135 קמ"ש, צריכת הדלק הממוצעת עומדת על 76.9 ק"מ לליטר לפי תקן WLTP ופליטת המזהמים על 31 גרם CO2 בלבד לקילומטר קבוצת זיהום 2. גרסת ה-PHEV4 מציעה גם 5 מצבי נהיגה לבחירה בלחיצת מתג &ndash 4WD, ספורט, הייבריד, חשמל מלא וקומפורט.

  הינע- DS7  קרוסבק 4X4 מצויד בתיבות ההילוכים החדשות e-ATN8 מחוברת למנוע באמצעות מצמד עם דיסקיות רטובות במקום עם ממיר מומנט. סוללת ה- DS7 CROSSBACK E-TENSE 4x4מצוידת במערכת בקרת טמפרטורה נפרדת אשר מייצרת טמפרטורת עבודה אופטימלית בכל תנאי מזג אוויר. כאשר יתרת האנרגיה בסוללה החשמלית נמוכה, מנוע הבנזין יופעל לשם הטענת הסוללה ולהניע את הרכב בהתאם לצורך, בכדי להבטיח שימוש מקסימלי בהנעה החשמלית ולצמצם ככל האפשר את זיהום האוויר.

  עיצוב- כיאה לספינת הדגל של המותג, DS7 CROSSBACK E-TENSE  לתכנונו ועיצובו הוענקה תשומת לב גבוהה מאוד. רכב זה מבוסס על פלטפורמת ה-EMP2 המודולרית ומתכנניה עמלו רבות כדי למקסם את יכולותיה גם לשם השגת הפרופורציות העיצוביות הנכונות וגם בהכלת מערכת ההינע PHEV החדשנית. הדגם נשאר נאמן למקור הקלאסי.

  בטיחות-  DS7 קרוסבק, מצויד בשלל מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות: מערכת ראיית לילה (בגרסת OPERA), מערכת התרעה לניטור מרחק מלפנים, מערכת התרעה על סטייה מנתיב הנסיעה

  מערכת סיוע לשמירה על נתיב הנסיעה ומיקום בתוך נתיב הנסיעה, הכוללת תיקוני היגוי, מערכת התרעה על הימצאות רכב בשטח המת כולל תיקוני היגוי, בקרת שיוט אדפטיבית כולל פונקציית עצירה, בלימה אקטיבית בטווח מהירויות מורחב (עד 140 קמ"ש), זיהוי תמרורי מהירות והתאמת מהירות הנסיעה בבקרת השיוט, מצלמת חניה היקפית 360  מעלות וחיישני חניה קדמיים ואחוריים.

  אבזור- 2 רמות גימור לדגם. רמת גימור SO CHIC כוללת: מערכת מולטימדיה מקורית עם מסך מגע בגודל 8 אינץ' ו-8 רמקולים, טעינה אלחוטית לטלפונים תומכים, דוושות בגימור אלומיניום, בלם חניה חשמלי, פתיחה חשמלית לתא המטען גם בהנפת הרגל, כניסה והתנעה ללא מפתח, בקרת אקלים עם שני אזורים, לוח מחוונים דיגיטלי בגודל 12.3 אינץ', דשבורד בגימור אלקנטרה, מערכת מתלים אקטיבית המתאימה את עצמה לתנאי הדרך ע"י מערכת סריקה בטווחים של 5-25 מ' לפני הרכב, מראות מתקפלות חשמלית ועוד.

  רמת אבזור GRAND CHIC העשירה במיוחד כוללת גג שמש פנוראמי, מסך מגע 12 אינץ', שני שקעי USB במושב האחורי, טעינה אלחוטית לטלפון, מושבים קדמיים מתכווננים חשמלית, דוושות אלומיניום, בלם חניה חשמלי, כניסה והתנעה ללא מפתח, דלת תא מטען חשמלית עם פתיחה בהינף רגל, בקרת אקלים דו-אזורית, לוח מחוונים דיגיטאלי 12.3 אינץ', חישוקי 19 אינץ' ייחודיים, תאורת אווירה פנימית ב-8 גוונים, חלונות כהים ועוד.

  מחירים:

  • DS7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 ברמת SO CHIC Performance Line - 299,990 ₪
  • DS7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 ברמת GRAND CHIC Performance Line - 324,990 ₪
  • DS7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 ברמת GRAND CHIC OPERA - 344,990 ₪

  הרכב יימכר עם אחריות של 8 שנים או 160,000 ק"מ על הסוללה ו-3 שנים או 100,000 ק"מ על שאר מערכות הרכב.

   

   

  עבור לתוכן העמוד