מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טויוטה היילקס החדש - בישראל

  1/10/2020
  הגדל

  יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה, החלה בשיווק של היילקס כב השטח בגרסתו המעודכנת הכוללת, בין היתר, מנוע עוצמתי במיוחד בנפח 2.8 ליטר המספק לרכב ביצועים מעולים לנסיעה בשטח ובכביש. במקביל טויוטה ממשיכה להציע את ה - pick up בגרסת 2.4 ליטר עם מנוע שעבר גם הוא שדרוג וכולל שיפורים טכנולוגיים. 

  מנוע- אחד השיפורים המשמעותיים ביותר בהיילקס החדש הוא תוספת מנוע דיזל 2.8 ליטר חדש ועוצמתי המייצר 204 כוח סוס, והמוצע כאופציה ברמת גימור אדוונצ'ר. המנוע החדש, מעניק לטנדר החדש של טויוטה ביצועים ברמה גבוהה מאוד בסגמנט אליו הוא משתייך. המנוע החדש מייצר מומנט של 500 ניוטון מטר ומאיץ מ- 0 ל- 100 קמ"ש בתוך 10.7 שניות בלבד, 2.1 שניות מהר יותר ממנוע ה-2.4 ליטר הקיים.  צריכת הדלק הממוצעת של הרכב היא 13.1 ק"מ לליטר בלבד, ורמת פליטות CO2 עומדת על 248 גרם לק"מ, נתונים מרשימים מאוד לרכב בסגמנט.

  עיצוב- חזית ההיילקס התעדכנה משמעותית ומצוידת בגריל חזק תלת ממדי ופגוש קדמי חדש, אלו מגבירים את נוכחותו ומראהו הבולט והייחודי של ההיילקס בכביש, ומחזקים את תדמיתו הקשוחה ככזה המסוגל לצלוח כל שטח. העיצוב החיצוני החדש כולל בנוסף יחידות תאורה חדשות מלפנים ומאחור. פנים הרכב המשודרג גם הוא כולל לוח שעונים בעיצוב חדש, צג מולטימדיה המורכב על הקונסולה המרכזית (רמת גימור אדוונצ'ר) עם כפתורים מכניים וכן חוגות הפעלה נוחה בכל תנאי נהיגה. מערכת המולטימדיה המקורית בהיילקס חדשה לגמרי, דוברת עברית עם מסך המגע בגודל "8, סנכרון נוח עם הסמארטפון באמצעות Apple Car Play ו- Android Auto כך שאפשר על המסך הגדול להשתמש באפליקציות נבחרות מהטלפון כמו ווייז, ספוטיפיי ועוד. תכונות מתקדמות אלו כמעט ואינן קיימות בדגמים אחרים בסגמנט זה.

  התנהגות כביש- מהנדסי ההיילקס, פעלו רבות במטרה לשפר את נוחות הנסיעה של הטנדר החדש תוך שמירה על יכולות השטח המיוחדות שלו. כדי להבטיח עמידה בתנאי שטח קיצוניים, ההיילקס נשאר נאמן למבנה של מרכב על שלדת סולם, מבנה זה הוכח ככזה המסוגל להתמודד עם כוחות פיתול באופן מיטבי ובעמידות לאורך תקופת שימוש ארוכה ביותר. במסגרת שיפור הנוחות והתנהגות הכביש של ההיילקס החדש בוצע שדרוג של מערכות המיתלים והגברת ההיגוי. בולמי הזעזועים מלפנים וקפיצי העלים מאחור כוילו מחדש, ויחד עם התותבים החדשים לקפיצים מאחור, יוצרים נסיעה חלקה יותר ומופחתת זעזועים במקרה של מהמורות בדרך.

  בטיחות- ההיילקס החדש, מצויד בחבילת מערכות בטיחות משופרת הכוללת, בין היתר, מערכת שמירה על נתיב, מערכת בלימה אוטונומית הכוללת זיהוי הולכי רגל ביום ובלילה וזיהוי דו גלגליים ביום, זיהוי תמרורים ובקרת שיוט אדפטיבית. בזכות מערכות אלה שהינן המתקדמות בסגמנט, ההיילקס נהנה מציון הבטיחות 7 הגבוה בקטגוריה.

  מחירים ורמות גימור:

  היילקס, מנוע 2.4 ל', 4X2, רמת גימור ACTIVE+ אוטומטי

  229,900 ₪ כולל מע"מ

  היילקס, מנוע 2.4 ל', 4X4, רמת גימור ACTIVE ידני

  230,900 ₪ כולל מע"מ

  היילקס, מנוע 2.4 ל', 4X4, רמת גימור ACTIVE אוטומטי

  247,900 ₪ כולל מע"מ

  היילקס, מנוע 2.4 ל', 4X4, רמת גימורADVENTURE אוטומטי

  259,900 ₪ כולל מע"מ

  היילקס, מנוע 2.8 ל', 4X4, רמת גימור ADVENTURE אוטומטי

  274,900 ₪ כולל מע"מ

   

   

   

  עבור לתוכן העמוד