מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  GAC במקום הראשון

  28/10/2020
  הגדל
  בפעם השמינית GAC דורגה במקום ה-1 מבין היצרנים הסיניים בסקר האיכות של JD POWER שיתופי פעולה עם היצרניות היפניות הם שמקנים לה מקומות ראשונים בדירוג. צילום: רונן טופלברג 
   
  GAC ממשיכה לככב במקומות הראשונים בסקר האיכות של JD Power, ארגון הצרכנות ומחקרי השוק המוביל בעולם, אשר פרסם לאחרונה את סקר האיכות בנוגע לדגמים המשווקים בסין לשנת 2020 (IQS). זו השנה ה -21 ברציפות ש- JD Power מבצע את הסקר בסין. מותג GAC המשווק בישראל על-ידי חברת אוריון מוביליטי ושלושה ממותגי שיתופי הפעולה של היצרנית (טויוטה, הונדה ו- FCA) דורגו בעשירייה הראשונה, הרבה מעל הממוצע הכללי. 

  המותג העצמאי של GAC  דורג במקום העשירי בדירוג הכללי (125 PP100) וממשיך לקבע את מעמדו כיצרן והמותג האיכותי ביותר בסין, ראשון מבין כלל המותגים הסינים, זו השנה השמינית ברציפות. שיתופי הפעולה של המותג, כבשו את המקומות הראשונים בדירוג, כאשר שיתוף הפעולה של GAC והונדה התברג בצמרת הטבלה, במקום הראשון בדירוג הכללי. במקום השני דורג שיתוף הפעולה GAC FCA Jeep  ואילו שיתוף הפעולה של GAC  עם טויוטה דורג במקום השישי.

  סקר JD POWER ,מתמקד בבעיות האיכות בהן נתקלים בעלי מכוניות חדשות בטווח זמנים של חודשיים עד 6 חודשים. ציון האיכות של מכונית חדשה מתבטא במספר הבעיות הממוצע לכל 100 כלי רכב (PP100). הסקר מחלק בעיות איכות במכוניות חדשות לשתי קטגוריות: תכנון לקוי ותקלות וכן חוסר יכולת. בעיות האבחון הספציפיות כוללות 218 בעיות שונות ב- 9 קטגוריות.  מהסקר עולה כי תדמיתם של מותגים סינים עצמאיים נמצאת במגמת עלייה מתמדת, כאשר חלק מהמותגים הסינים מדורגים אף מעל הממוצע ומעל מרבית היצרנים הגלובאליים כאשר GAC בראש.

  הסקר מבוסס על משוב של 32,536 בעלי מכוניות שרכשו מכוניות בין יוני 2019 ליוני 2020. המחקר מכסה 241 דגמים של 57 מותגים, ואיסוף הנתונים נערך ב-70 ערים סיניות גדולות מדצמבר 2019 עד אוגוסט 2020.

  שיתופי הפעולה GAC עם היצרניות היפניות, אשר חולקות ערכים ושיטות ייצור, זכו לדירוג הגבוה ביותר גם השנה. במסגרת שיתופי פעולה אלה, הודיעו לאחרונה GAC וטויוטה על עליית מדרגה נוספת בשיתוף הפעולה שלהן, במסגרתו תספק טויוטה ל- GAC את הטכנולוגיה ההיברידית שלה. זו הפעם הראשונה שטויוטה תציע את טכנולוגיית הליבה ההיברידית שלה לחברה זרה. מהלך זה נובע מהרצון שהביעה טויוטה להגדיל את מכירות המכוניות הידידותיות לסביבה בסין וכהמשך ישיר לפיתוח משותף של הקונצרנים את טכנולוגיית המימן.
   
  (Guangzhou Automobile Corporation) GAC היא אחת מיצרניות הרכב הגדולות והוותיקות בסין, החברה מייצרת כ- 2.5 מיליון רכבים בשנה, ממגוון סגמנטים וממגוון סוגי הנעה, ומדורגת במסגרת דירוג פורצ'ן כאחת מ-200 החברות הגדולות בעולם. קבוצת GAC הוקמה בשנת 1955 ולאורך השנים מיצבה עצמה כיצרנית מובילה ונקשרה בשיתופי פעולה עם יצרנים גלובאליים אחרים כדוגמת טויוטה, הונדה ומיצובישי. לאחרונה חתמה GAC על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם טויוטה העולמית לפיתוח משותף של טכנולוגיית הנעה מימנית. כיום משווקים כלי הרכב של החברה בכ- 25 מדינות שונות בדרום אמריקה, אסיה והמזרח התיכון והיא פועלת לפתיחתם של שווקים רבים נוספים כחלק מהתפרשותה הגלובלית המואצת. בנוסף, לחברה מרכזי פיתוח בארה"ב (עמק הסיליקון ודטרויט) וכן מרכז עיצוב בלוס אנג'לס. מבין חברות הבת של GAC, בולטת חטיבת GAC NEW ENERGY, המתמחה ברכבים ירוקים, ומייצרת בין היתר את רכב ה- SUV החשמלי, 3GE, ואת דגמי ה- AION אשר ייובאו לישראל.
   
  קבוצת יוניון, אחת מקבוצות הרכב הגדולות והמשמעותיות בישראל, הינה יבואנית הרכב הראשונה והיחידה בישראל המשווקת רכבים חשמליים בלבד. אמונה על שיווק, מכירה ושירות עבור רכבי GAC החשמליים.

  עבור לתוכן העמוד