מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  300e UX חשמלית בישראל

  12/11/2020
  הגדל

  לקסוס השיקה בישראל את דגם ה-UX 300e, המכונית החשמלית הראשונה שלה והראשונה בקטגוריה.

  השקה זו מהווה צעד משמעותי בדרך העתידית של לקסוס למימוש החזון החשמלי שלה. במסגרת זו, עד שנת 2025 בכוונת לקסוס להרחיב את היצע ההנעות בדגמים נוספים למערכות הנעה חשמליות ולמערכות הנעה פלאג אין היבריד, זאת בנוסף למערכות ההיברידיות המתקדמות הקיימות כיום. בעתיד, תציע החברה גם מכוניות חשמליות המונעות על ידי תא דלק (FCEV).

  מנוע- ה-UX 300e, מציע מערכת ההנעה החדשה של ה-UX 300e כוללת מנוע/גנרטור חשמלי עם הספק גבוה של 204 כ"ס המונע על ידי סוללה בעלת קיבולת גבוהה של 54 קוט"ש הממוקמת מתחת לרצפת תא הנוסעים ומעניקה טווח נסיעה של 315 ק"מ.

  הסוללה- לקסוס שבוטחת בטכנולוגיה החשמלית שלה ומציעה תכנית להארכת האחריות ל-10 שנים או עד 1 מיליון ק"מ, על הסוללה החשמלית של הרכב וזאת בתנאי שמתבצעות בדיקות תקינות באופן סדיר במסגרת תוכניות הטיפולים ברשת מרכזי לקסוס  ובתוספת תשלום בכל מקרה, קיימת אחריות יצרן לסוללה ל -8 שנים או 160,000 ק"מ. בנוסף להארכת האחריותבעלי ה-UX 300e נהנים מאחריות של 3 שנים על הרכב ומכיסוי של 5 שנים (או 100,000 ק"מעל כל מערכת ההנעה החשמלית .

  אבזור- ב-UX 300e מערכת מדיה עם מסך 7" המופעלת ע"י משטח מגע וכן קישוריות חלקה לסמארטפון המסופקת על ידי CarPlay ו-Android Autoלקוחות ה- UX 300e יוכלו  להתחבר באמצעות המכשיר הנייד  לאפליקציית  Lexus Link המציעה תכונות קישוריות מתקדמות, בהן: טעינה מרחוק - בעזרת האפליקצייה הנהגים יכולים לבדוק את רמת הטעינה של הרכב במבט מהיר בטלפון הנייד או לראות את טווח הנסיעה כאשר מיזוג האוויר פועל או כבוי, ולשקול האם צריך לטעון את הסוללה לפני נסיעהכאשר הרכב נטען בזרם חילופין בביתאפשר לבדוק מרחוק כמה זמן נשאר עד לסיום הטעינה ועוד פעולות נוספות.

  בטיחות- ה-UX 300e מצויד בדור השני של מערכת הבטיחות המתקדמת +Lexus Safety System + LSSהמערכת כוללת, בין היתר: בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת קדם התנגשות עם זיהוי הולכי רגלזיהוי קו נתיב עם התרעה על סטייה וזיהוי תמרורי תנועה, מערכת לבלימת חרום בעת תמרוני חניה ופנסי אור גבוה חכם/אור גבוה משתנה אוטומטית.

  מחירים:

  רמת גימור LUXURY הכוללת בין השאר: מושבים חשמליים, חישוקי סגסוגת קלה "17, מערכות בטיחות אקטיביות הכוללות בקרת שיוט אדפטיבית ומערכת בלימה אוטומטית, חיישנים ומערכת מולטימדיה עם חיבור ל-CarPlay. מחיר: החל מ- 257,900 ₪.  

  רמת גימור PREMIUM הכוללת בנוסף: מושבי עור, חלון גג ,חלונות כהים מאחור, אוורור במושבים הקדמיים. מחירה יעמוד על 292,900 ₪.

  עבור לתוכן העמוד