מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טויוטה היילנדר מגיע לישראל

  23/11/2020
  הגדל

  ההיילנדררכב הפנאי-שטח ההיברידי הגדול ביותר של טויוטההמציע מרווח פנימי עצום, יוקרה ופינוק, יגיע לראשונה לישראל במקביל להשקתו במערב אירופה. יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה בישראל, הודיעה על פתיחת הזמנות של רכב ה- 4X4,  שבעה מושבים שיהיה הראשון בישראל בתצורה היברידית.

  ההיילנדר ההיברידיהמבוסס על פלטפורמת GA-K של טויוטהמציע שילוב מצוין בין כל יתרונות ה-SUV של טויוטהבהם נוחותהתנהגות כביש ובטיחות עם שיעור פליטות נמוך וכמובן חיסכון בדלק. זאת לצד מקום בשפע בהתאם לצרכים משתנים של הנוסעים וכושר גרירה (עם בלמים) של 2 טוןהשקתו באירופה היא חיזוק נוסף להיצע דגמי ה-SUV האירופי של טויוטה, לצד ה-RAV4 מסגמנט D וה-C-HR מסגמנט C שזוכים להצלחה ולפופולריות רבה באירופה ובישראל.

  עיצוב- היילנדר ההיברידישאורכו 4,966 מ', משלב בין סגנון דינמי מתוחכם של SUV עירוני יוקרתי לבין חוזקכוח ועמידות של רכב 4X4 רב תכליתיטויוטה היילנדר הוא רכב 7 מושבים אמיתי, כאשר שורת מושבים שנייה הנעה על מסילה מאפשרת לא רק נסיעה נוחה ומרווחת של שני מבוגרים בשורה השלישיתאלא גם כניסה ויציאה קלה, זאת לצד תא מטען מודולרי בנפחים הנעים בין 305 ליטר (VDA, עד גובה הגג)  כאשר כל המושבים בשימוש ועד 1,882 ליטר (VDA, עד גובה הגג) כאשר המושבים מקופלים.

  מנוע- מערכת ההנעה ההיברידית המלאה מדור 4 של טויוטה משלבת מנוע בנזין בנפח 2.5 ליטר במחזור אטקינסון עם מנועים חשמליים עוצמתיים עבור ההנעה הקדמית. הנעת 4X4 מיושמת באמצעות טכנולוגיית AWD-i (הנעה חשמלית נפרדת ובלתי תלויה עבור גלגלי הסרן האחורי) וסוללת ניקל-מתכת הייבריד הממוקמת מתחת למושבים בשורה השנייההרכב נהנה מהספק משולב של 244 כ"ס לצד שיעור פליטת CO2 של 160 גרם וצריכת דלק של 17.2 ק"מ לליטר.

  בטיחות- טויוטה היילנדר ההיברידי החדש מצויד בחבילת מערכות הבטיחות Toyota Safety Sense 2.0, הכוללת מערכת קדם התנגשות (PCSPre-Collision System הכוללת זיהוי הולכי רגל ביום ובלילה וזיהוי רוכבי אופניים במהלך היום, בקרת שיוט אדפטיבית דינאמית המתחשבת במגבלת המהירות בדרך Dynamic Adaptive Cruise Control (DRCC)מערכת שמירת מרכז נתיב Lane Tracing Assist (LTA), מערכת אורות גבוהים אוטומטיים (Automatic High Beam (AHB וזיהוי תמרורי תנועה Road Sign Assist (RSA)בנוסף למערכות אלה, שתי רמות הגימור כוללות מערכת לזיהוי רכבים בשטח מת וזיהוי רכבים חוצים מאחור.

  אבזור- שתי רמות הגימור נהנות ממסך מולטימדיה 8 אינץבקונסולה המרכזית עם ממשק Apple CarPlay ו-Android Autoטעינת טלפון אלחוטית, מושב נהג מתכוונן חשמלית, יחידת מיזוג נפרדת ליושבים מאחור וצג נתונים צבעוני בגודל ''7 המשולב בלוח המחוונים. רמת גימור E-XCLUSIVE כוללת גם גג פנוראמי נפתח, דלת תא מטען חשמלית, ריפודי עור מהודרים בצבע אפור או שחור וגלגלי סגסוגת קלה 20 אינץמרהיבים.

  גרסאות ומחירים:

  ·         E-MOTION 4X4 - 289,900   ₪  

  ·          E-XCLUSIVE 4X4 -  304,900₪   

   

  עבור לתוכן העמוד