מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  לאנד-רובר חושפת דגמי פלאג-אין חדשים

  15/12/2020
  הגדל

  נבחרת הפלאג-אין של לנד רובר, ריינג' רובר,  איווק ודיסקברי ספורט

  בשנת 2020 נמשך בישראל קו המגמה העולמי לכניסת רכבי הנעה חליפית, כאשר מינואר עד אוקטובר, 26% מהמכוניות נמכרו, משתייכות לקטגוריית הנעה חליפי בהם: פלאג אין, 100% חשמל.

  לנד רובר חושפת כעת את אסטרטגייתDESTINATION ZERO העולמית ואת דגמי הפלאג-אין אשר צפויים להצטרף למשפחה שלה במהלך שנת 2021.  במהלך השנה הבאה, לנד רובר יטמיע בדגמיו מנועי פלאג אין ויהיה מותג היוקרה היחידי אשר מציג פרוטפוליו מלא הן במנועי בערה פנימיים ובהנעות חליפיות.

  איווק, ודיסקברי ספורט בגרסאות פלאג אין

  עם הגעתם של איווק פלאג אין ודיסקברי ספורט פלאג אין לישראל, מציגה חברת המזרח, יבואנית יגואר לנד רובר, פורטפוליו מרשים של רכבי הפלאג אין לבית לנד רובר.

  במהלך רבעון ראשון 2021 יצטרפו למשפחה ריינג רובר ולאר והדיפנדר האגדי עם מנועי פלאג אין 2.0 ליטר המשלבים בנזין וחשמל ובעל 404 כ״ס כמוכר מדגמי ריינג רובר ספורט וריינג רובר ובכך תושלם נבחרת מכובדת של רכבי הפלאג אין של לנד רובר בישראל ובעולם.

  מנועים- האיווק, מגיע מעתה גם בגרסת הפלאג אין, עם מנוע בנזין 1.5 ליטר המשולב חשמל ומספק 309 כ״ס. הדיסקברי ספורט, רכב הSUV  ישווק עם גרסת פלאג אין זהה לזו של האיווק.

  בדיסקברי ספורט ובאיווק משתלב מנוע היברידי ומנוע חשמלי המניעים כל אחד סרן אחר ובכך מניעים את הרכב בהנעה כפולה .

  בטיחות- הדגמים יוצעו בגרסאות מאובזרות בדומה לרכבים עם ההנעה הרגילה. כל הגרסאות מצוידות גם במערכות אקטיביות למניעת סטייה מנתיב, מערכות לבקרת עייפות נהג ובבלימת חירום אוטונומית וגרסאות ה  S PLUS מצוידות בבקרת שיוט אדפטיבית ובמערכת אקטיבית להתראה על רכבים בשטח המת.

  מחירים:

  איווק ברמת גימורS PLUS  – 415,000

  דיסקברי ספורט ברמת גימור S –  390,000

  דיסקברי ספורט ברמת גימור S PLUS – יוצע ב 420,000 ₪

   

  עבור לתוכן העמוד