מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מרצדס CLASS E בישראל

  15/12/2020
  הגדל

  מרצדס  CLASS E מתחדשת במתיחת פנים, מערכות בטיחות ואבזור, מ- 509,900 ₪.

  כלמוביל מרצדס משיקה בישראל את ה CLASS E -  הדגם החדש משלב טכנולוגיה מתקדמת, בטיחות, נוחות ושימושיות.

  עיצוב חיצוניהגרסה המעודכנת של מרצדס CLASS E זוכה לעיצוב חיצוני מחודש. הגריל הקדמי עודכן בהתאם לרוח העיצובית החדשה של דגמי מרצדס. מסגרת העיצוב שלו יוצרת חזות דינמית יותר. לכך תורם גם עיצובם החדש של הפנסים הקדמיים. אלו זוכים למבנה מעט שטוח יותר ולמבנה פנימי חדשני. לטיפול דומה זכו הפנסים האחוריים, שקיבלו תבנית צרה ואתלטית יותר. בשילוב עם עיצובי פגושים חדשים מלפנים ומאחור.

  עיצוב הפנים- מרצדס CLASS E כולל מעתה הגה חדש ומהפכני. נוסף לעיצובו החדשני, נוספה להגה יכולת חישה מתקדמת שבאה לידי ביטוי בעת נהיגה עם מערכת השמירה על הנתיב, אין צורך להניע את ההגה עם היד כדי לעדכן את המערכת שהנהג בשליטה. במקום זאת, מספיק כעת שהיד תחזיק בהגה. כך גם מגיבה המערכת מהר יותר לחוסר תגובה מצד הנהג, במקרה חירום. בנוסף, עודכנו אמצעי השליטה במערכות המולטימדיה והרכב, הממוקמים על ההגה, לתפעול על ידי מגע זאת במטרה לשפר את ההיזון והשליטה.

  ממשק המשתמש של הנהג ב-CLASS E המעודכנת כולל את הדור העדכני ביותר של מערכת התפעול MBUX (ר"ת Mercedes-Benz User Experience). ההפעלה הקולית החכמה מאפשרת הפעלה של מערכות ריענון ומידע, דרך צמד מסכי 12.3 אינץ' ברזולוציה גבוהה של 1920/720 פיקסל.

  הנעה היברידיתנטענתמרצדס CLASS E תוצע בישראל בגרסת E300e, היברידית נטענת. למכונית מנוע בנזין שמייצר 211 כ"ס ו-350 ניוטון מטר בין 1,600 ל-4,000 סל"ד. לצדו ניצב מנוע חשמל עם תפוקה של 122 כ"ס ומומנט של 440 ניוטון מטר ב-2,000 סל"ד. השילוב ביניהם מאפשר ייצור של 320 כ"ס מירביים ומומנט משולב רב עוצמה של 700 ניוטון מטר.

  תיבת ההילוכים-  תיבה השולטת במערכת היא אוטומטית פלנטרית 9G-TRONIC עם תשעה יחסי העברה, ההאצה ל-100 קמ"ש נמשכת 5.7 שניות בלבד והמהירות המרבית עומדת על 250 קמ"ש. בזכות סוללה בעלת קיבולת של 13.5 קילוואט-שעה מגיע טווח הנסיעה החשמלי של מרצדס E300e עד ל-57 ק"מ (נתוני יצרן, תלוי בגרסה). מערכת ההנעה מזכה את המכונית לדרגת זיהום אוויר 2.

  בטיחותה-CLASS E, נודעת בריבוי ושפע של מערכות בטיחות חדשניות, כדוגמת מערכות ה-PRE-SAFE המזהות מצבי תאונה אפשריים ומכינות את המכונית ונוסעיה למצבי תאונה בלתי נמנעים. במכונית מותקנת בין היתר מערכת ה-Pre-Safe Sound שנועדה למנוע נזק לאוזניים בעת תאונה. כמו כן נוספו מערכות נוספות למניעת תאונה, כמו מניעת תאונה בעת מעבר מול תנועה חוצה לתוך רחוב אנכי, והתרעות מפני יציאה מהרכב אם מכונית או רוכב דו-גלגלי מתקרבים.

   

  דגם

  רמת גימור

  מחירון

  E300e

  Edition

  509,900

  E300e

  Edition AMG Line

  559,900

  E300e

  Premium

  559,900

   

   

   

  עבור לתוכן העמוד