מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מותג היוקרה ג'נסיס יושק בישראל בחודש מרץ

  11/02/2021
  הגדל
  קבוצת כלמוביל, יבואנית הרכב המובילה בישראל, מתחדשת בייצוג מותג יוקרה חדש ג'נסיס, מותג היוקרה, המצטרף למותגי הרכב של הקבוצה בהם מרצדס, יונדאי ומיצובישי,  החל את פעילותו לפני 5 שנים. 

  מותג הרכב ג'נסיס, שבסיסו בדרום קוריאה, פעיל כיום בעיקר בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, רוסיה, במזרח התיכון  וקוריאה ומעכשיו גם בישראל כחלק מהתכנון להיכנס לראשונה לשווקי אירופה בסוף שנת 2021. ג'נסיס מציגה דגמים מרתקים המגלמים פילוסופיית עיצוב 'אלגנטיות אתלטית'. כולל את ה- G70, ספינת הדגל G90, G80 החדשה לגמרי בקטגוריית הסדאן יוקרה, הGV70- ה-Suv הקומפקטי ואת רכב הפנאי-שטח הראשון.

   GV80 מותג ג'נסיס, אשר ינוהל על ידי דנה רביד מנחם, שהיתה ב- 5 השנים האחרונות מנהלת השיווק של מרצדס בקבוצה, יושק על פי התכנית כבר בחודש פברואר השנה  באולם דגל חדש וייעודי בהרצליה פיתוח. לדברי דוידי פיאמנטה, מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי מציין כי השקת ג'נסיס בישראל, מבטאת את עוצמת הקבוצה השוקדת על כיווני צמיחה חדשים. בנוסף, האמון וההערכה הרבה לה זוכה כלמוביל משותפיה הבינלאומיים הינן מרכיב חשוב בקבלת הנציגות של GENESIS בישראל כאחת המדינות הראשונות בהן מושק המותג".

  עבור לתוכן העמוד