מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מלגזות טויוטה חשמליות ליפאורה תבורי

  1/04/2021
  הגדל
  חברת יפאורה – תבורי, החברה השנייה בגודלה בשיווק וייצור משקאות קלים, חתמה על עסקה לרכישת עשר מלגזות חשמליות להרמת 3.5 טון מתוצרת TOYOTA הכוללות לראשונה מצברי ליתיום רבי עוצמה, שיאפשרו עבודה של 24 שעות ברצף ללא צורך בהחלפת מצבר במהלך יום העבודה. 

  בהמשך להחלטתה של יפאורה – תבורי לשדרג את כל צי המלגזות שברשותה, החברה רכשה במהלך שנתיים האחרונות למעלה מ-50 מלגזות של TOYOTA, מותג המלגזות המוביל בעולם. כל המלגזות כוללות מתקן הרמה ייחודי מסוג דאבל-פאלט להרמת שני משטחים בו זמנית מתוצרת חברת קאסקייד, חברה בת של TOYOTA.

  יפאורה – תבורי החליטה, לשלב במסגרת חידוש הצי, עשר מלגזות חשמליות של TOYOTA הכוללות מצבר ליתיום חדשני. מצברי הליתיום, המהווים את הדור הבא של פתרונות האנרגיה בתעשיית השינוע התעשייתי והלוגיסטי ובתעשיית הרכב, חסכוניים ב-30% לעומת מצברים עופרת חומצה רגילים, ידידותיים לסביבה ואינם פולטים מזהמים. בנוסף הם קלים ואינטואיטיביים לשימוש, אינם דורשים החלפה במהלך יום העבודה, בעלי משקל נמוך, בעלי יעילות אנרגטית טובה יותר, בעלי אורך חיים גבוה במיוחד והכי חשוב – מביאים לחיסכון כספי משמעותי בזכות עלות מחזור חיים נמוכה בהשוואה למלגזות המונעות בדיזל או במצברי עופרת חומצה. מצברי הליתיום של TOYOTA כוללים עד 7 שנות אחריות לקיבולת המצבר ואינם מצריכים טיפול יומי או אחזקה שוטפת. 

  מחקרים מראים שרמת הניצול הממוצעת של צי מלגזות היא נמוכה מאוד ועומדת על 35% בלבד. בעזרת ה- i-site, מערכת ניהול הצי של טויוטה, הכוללת קישוריות של המלגזות באמצעות הענן וחיבור ישירות למערכות של יפאורה – תבורי, כל המלגזות משדרות ומעבירות מידע לפורטל ייעודי של TOYOTA המאפשר ניהול ובקרה על צי המלגזות, בסטנדרטים הגבוהים ביותר המובילים לעלייה בתפוקות, חיסכון בעלויות, הגברת בטיחות השימוש למפעיל, למלגזה ולמפעל, שמירה על איכות הסביבה ועוד.

  עבור לתוכן העמוד