מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  1,000 יחידות על הכביש ל-MG ZS EV הרכב החשמלי הנמכר ביותר בישראל

  14/04/2021
  הגדל
  קאר איסט מקבוצת לובינסקי, יבואנית MG בישראל, מציינת 1,000 יחידות שנעות על כבישי ישראל ל-MG ZS EV מאז השקתו, והינו הרכב החשמלי הנמכר ביותר בישראל. צילום: יח"צ 

  ה-MG ZS EV הגיע למאות  לקוחות פרטיים, בתי עסק וחברות, הפך לרכב החשמלי הראשון בשוק המוניות ואף לרכב החשמלי הראשון שיגיע לידי שירות הביטחון וצה"ל. במסגרת מהלך שהחלה לובינסקי בשיתוף עם קק"ל עם השקת הרכב בינואר 2020, במהלכו ניטע עץ, תרומת לובינסקי, על כל רכב MG ZS EV שנמסר בישראל, נחנכת בימים אלה חורשה ביער כיסופים שבעוטף עזה ובה 1,000 עצים. 

  כדי לשמר את ההובלה וההנגשה של הדגם החשמלי עבור הלקוחות, קאר איסט תחל לשווק רמת אבזור חדשה ל-MG ZS EV אשר תיקרא NET LINE S ותוסיף לרמת הבסיס (128,888 ₪ ) של הדגם חישוקי 17 אינץ' יוקרתיים (בחירה מבין שתי אפשרויות), חלונות כהים, מסיטי רוח, גלגל חלופי ומעמד לטלפון הנייד. גרסה זו תשווק גם עם חבילת E TOUCH – אפליקציית בקרה שפותחה בשיתוף עם פוינטר יחד עם מנוי לשלוש שנים. אפליקציה זו מאפשרת לעקוב אחר מיקום הרכב, לקבל התרעות על מצב הטעינה של הסוללה בכל זמן, כולל בזמן טעינה מעמדות טעינה פרטיות וציבוריות ועוד. מחירה של רמת אבזור זו יעמוד על 135,555 ₪.

  עבור לתוכן העמוד