מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  קיה פיקנטו חדשה

  31/05/2021
  הגדל
  חברת טלקאר, יבואנית קיה לישראל, החלה בשיווק של קיה פיקנטו לאחר עדכון הדגם ומתיחת פנים. הפיקנטו, מכונית המיני הנמכרת ביותר בישראל משנת 2012 ועד היום, חוללה מהפכה בקטגוריית המיני וצפויה לחגוג בחודשים הקרובים את המסירה ה  100,000 בישראל. הפיקנטו החדשה מציעה מערך של טכנולוגיות בטיחות ומדיה מתקדמות, שיפורים בחטיבת ההינע ועדכונים בעיצוב ובאבזור.

  עיצוב חיצוני– הפיקנטו מתחדשת בעיצוב במראה מיוחד ובולט לדגמי GT-Line ו-X-Line. מערך הדגמים של הפיקנטו זכה לשיפור ניכר של העיצוב החיצוני, עם שדרוגים משמעותיים במיוחד לגרסה הספורטיבית GT-Line ולגרסת ה X-Line בהשראת דגמי ה SUV  אשר העניקו להעניק למכונית עיצוב תכליתי וייחודי. השבכה הקדמית בסגנון 'אף-הנמר', עוצבה עם מסגרת בעלת מרקם חדש ומראה של חוליות פתוחות. המסגרת בציפוי דמוי כרום יוצרת צורה סוחפת הנמשכת לחלק התחתון של הפנסים בעלי העיצוב החדש, ומעניקה למכונית מראה רחב יותר. משני הצדדים של 'אף-הנמר' מופיעים פסי הדגשה בצבע אדום בדגמי ה-GT-Line  והדגשה בצבע שחור, בדגמי X-Line. שתי הגרסאות כוללות מעתה פנסים ראשיים בעלי עיצוב חדש, ותאורת נסיעה ביום עם ארבע נורות LED וכן פנסים אחוריים בטכנולוגיית LED, המייצרים חתימת אור אחורית עדכנית. הפיקנטו בגרסה המשודרגת, מציעה ללקוחות אפשרויות רבות של התאמה אישית, עם מבחר של  9  צבעים. חישוקי סגסוגת מגיעים בציוד תקני בכל רמות האבזור עם חישוקים בגודל 15 אינץ' בדגמי LX ו EX ו 16 אינץ' בגרסאות GT-Line ו X-Line.

  עיצוב פנימי– עיצוב החלל הפנימי של הפיקנטו זכה לשורה של שדרוגים חזותיים וטכנולוגיים, שבמרכזם צג "מרחף" בגודל 8 אינץ' למערכות השמע והניווט, כולל תמיכה ב Apple CarPlay ו Android Auto וכן תצוגה דיגיטלית משודרגת בגודל 4.2 אינץ' בלוח המחוונים. בנוסף, כל רמות האבזור (פרט ל LX ) כוללות מפתח חכם עם התנעה בלחיצת כפתור. תא הנוסעים,  מוצע עם מושבי בד בצבע שחור בדגמים LX ו EX או מושבי עור סינתטי ברמות ה-LINE  GT\X.

  מנוע- הפיקנטו החדשה מגיעה עם מנוע בנזין 'Smart stream' חדש, הממקסם את החיסכון בדלק ומפחית את פליטת ה-CO2 בהשוואה לקודמו. זהו מנוע בנזין אטמוספרי DPFI (הזרקת דלק עם פתח כפול) בנפח 1.2 ליטר, המפיק 84 כ"ס. המנוע מצויד במערכת ניהול חום משולבת חדשה (ITMS) המספקת קירור יעיל יותר של תא השריפה. מערכת ITMS משנה את מאפייני קירור המנוע בהתאם לאופי הפעולה שלו.

  תיבת הילוכים- הפיקנטו היא הדגם הראשון המצויד בתיבת ההילוכים החדשה (AMT) כפולת המצמדים של קיה. תיבת ההילוכים AMT מבוססת על תיבת הילוכים ידנית בעלת חמישה הילוכים עם מפעילים למצמד ולתיבת ההילוכים שמבצעים באופן אוטומטי את הפעלת המצמד והחלפת ההילוכים. מערכת AMT, המשתמשת במצמד יבש יחיד, מהווה פתרון המשלב בין הנוחות וקלות השימוש של תיבת הילוכים אוטומטית לצד החיסכון בדלק של תיבת הילוכים ידנית רגילה.

  בטיחות- הפיקנטו החדשה, כוללת כמה ממערכות הסיוע המתקדמות ומערכות בטיחות אקטיביות חדשות לשיפור בטיחות הנוסעים, שהופכים אותה לאחת המכוניות הבטוחות ביותר בקטגוריית מכוניות המיני. בכל רמות האבזור, היצע מערכות ה-ADAS שכולל סיוע למניעת התנגשות קדמית (FCA) עם זיהוי כלי רכב והולכי רגל. בנוסף לסיוע לשמירה על נתיב (LKA), התראת תשומת לב של הנהג (DAW), וסיוע לשמירה על מרכז הנתיב (LFA). מערכת LFA משתמשת במצלמה הקדמית ובחיישנים כדי לעקוב אחר סימוני הכביש, ושולטת בהיגוי של הפיקנטו כדי לשמור על המכונית במרכז הנתיב שלה. בנוסף, הפיקנטו החדשה, מצוידת גם במערכות ניהול יציבות הרכב (VSM), הכוונת מומנט באמצעות בלימה (TVBB), בקרת בלימה בפנייה (CBC) ויציבות בקו ישר (SLS) כסטנדרט. בתחום הפסיבי, הפיקנטו כוללת 7 כריות אוויר, כרית אוויר לברכי הנהג, וגם נקודות עיגון וריתום ISOFIX למושבי בטיחות לילדים.

  מחירי קיה פיקנטו החדשה (₪):
  LX AMT- 84,500
  EX AMT – 84,900
  GT LINE AMT- 86900
  X LINE AMT- 86,900

  עבור לתוכן העמוד