מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  צ'יינה מוטורס השיקה את אולם התצוגה החדש למותג MAXUS

  8/07/2021
  הגדל
  קבוצת צ'יינה מוטורס השיקה בחמישי האחרון בפתח תקווה את אולם התצוגה החדש למותג הרכבים החשמליים MAXUS, חברת בת של SAIC יצרן הרכב הגדול בסין. 

  האולם החדש יכלול בשלב ראשון את שני הרכבים שהחלה הקבוצה לשווק בישראל בתחילת השנה: EUNIQ 5 – המשפחתית בעלת שבעת המקומות החשמלית הראשונה בישראל ו-E-DELIVER 3 – המסחרית החשמלית המתקדמת ביותר. בתוך כך, הקבוצה החלה לשווק את ה- E-DELIVER 9, מסחרית חשמלית 4 טון (משקל כולל) ראשונה בישראל. שוק הרכב בשנה האחרונה התאפיין בכניסה של רכבים חשמליים חדשים בנוף הישראלי ובניהם מספר מותגים סיניים. קבוצת צ'יינה מוטורס שביצעה מהפכה בשוק האוטובוסים בישראל, מתכננת לעשות זאת שוב בעולם הרכבים הפרטיים והמסחריים החשמליים ובכך להביא בשורה משמעותית לשוק הישראלי.

  יצחק קויפמן, יו"ר קבוצת צ'יינה מוטורס: "ביום מיוחד זה אנו קובעים את המזוזות וחוגגים את פתיחתו של אולם התצוגה החדש למותג החשמלי המוביל – MAXUS. פתיחת האולם מסמן עבורנו נקודת נוספת בפעילות העסקית, כפי שחוללנו מהפכה בעולם הרכבים הציבוריים, להוביל את מהפכת הרכבים החשמליים בישראל. שוק הרכב עומד בפני שינוי משמעותי, הכולל כניסה של שחקנים חדשים בתחום הרכב עם מגוון מותגי רכב חשמלי שהציבור הישראלי ייהנה מהם בשנים הקרובות. Euniq5 של MAXUS, המשפחתית בעלת שבעת המקומות החשמלית הראשונה בישראל היא בשורה אדירה לבעלי המשפחות בישראל, לצידה המסחרית החשמלית המתקדמת E-deliver3 שתבצע שינוי מהותי לעסקים רבים במעבר לעולם החשמלי. רכבים המונעים 100% חשמל הם בעלי יתרונות רבים על פני רכבי בנזין וסולר, שומרים על בריאותינו עם דרגת זיהום 0, שקטים ואינם פוגעים במרקם החיים העירוני ובפן הכלכלי חוסכים אלפי שקלים בשנה לצרכן הישראלי".

  עבור לתוכן העמוד