מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  שי אגסי הודח במפתיע מ- Better Place

  3/10/2012
  קרדיט לצילום: David Terrar from St. Albans, United (הגדל)

  חברת Better Place הודיעה ביום ג', 2/10/2012, על סיום תפקידו של שי אגסי כמנכ"ל בטר פליס העולמית.  מחליפו יהיה איוון ת'ורנלי ששימש עד היום כמנכ"ל Better Place אוסטרליה. אגסי ישאר כחבר דירקטוריון ובעל מניות בחברה אותה ייסד.

   

  בחמש השנים האחרונות הוביל שי אגסי מהפכה בתחום התחבורה והפך את הרכב החשמלי לנוח, נגיש ובמחיר סביר באמצעות טכנולוגיה חדשנית שמאפשרת נסיעה ללא הגבלת טווח. מה שהחל כחזון על דף נייר, לאפשר למדינות לפעול ללא צורך בנפט, הפך במהרה למציאות בישראל ובדנמרק- שם לאחרונה פרשה החברה מאות עמדות טעינה ותחנות החלפת סוללה, שמשמשות מאות לקוחות פרטיים וציי רכב של חברות רבות.

   

  עידן עופר, יו"ר דירקטוריון Better Place אמר :"תחת הנהגתו של שי אגסי וחזונו החדשני עמדה החברה בהצלחה ביעדי החברה בפרק הראשון לחייה. אנו מוקירים תודה לשי שהצליח להפוך את החזון שלו למציאות. הדירקטוריון נערך מבעוד מועד לשינוי זה וכעת, לאחר חמש שנות הקמה, עומדת בראש החברה הנהלה מנוסה וחזקה שתוביל את Better Place למימוש אתגריה הבאים. לת'ורנלי מנכ"ל בטר-פלייס אוסטרליה בארבע השנים האחרונות רשימה ארוכה של הישגים ובהם יצירת רשת שותפים עסקיים מרשימה לחברה. אני בטוח ומאמין שהיכולות של אוון בתחום היזמות והניהול יביאו את בטר פלייס בבטחה אל השלב הבא".

   

  תגובת שי אגסי: "לפני חמש שנים הלכתי בעקבות חזון של גמילת העולם מנפט והתלות בו, והנה בחודש שעבר הקפתי את מדינת ישראל במכונית חשמלית מדן ועד אילת. מעט מאד אנשים זוכים להפוך חזון מורכב כזה למציאות בחמש שנים מלאות עשייה. אני גאה בצוות האנשים שפיתחו את החזון ובטוח ביכולתו לקחת את החברה לשלב הבא".

   

  אוון תורנלי, מנכ"ל חברת Better Place הנכנס, אמר: "לפני ארבע שנים שי אגסי הציע לי להצטרף אל בטר-פלייס ולהביא את חזון החברה גם אל אוסטרליה. לכבוד הוא לי להיכנס לתפקיד המנכ"ל הגלובלי של החברה ולהנהיג את הקבוצה המצוינת הזאת ברחבי העולם. יש לנו תשתית טעינה והחלפה, ראשונה בעולם, שמשרת מאות לקוחות מרוצים, ואנו מתחילים את הפרק הבא בחיי החברה עם המשך תמיכת משקיעים גלובליים והנהלה חדשה. אנחנו נתמקד בראש ובראשונה בלקוחות החברה הפרטיים והעסקיים שמספרם הולך וגדל. אנחנו נמשיך ביצירת שותפויות בקרב יצרני הרכב והאנרגיה".

   

   


   

  עבור לתוכן העמוד