מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ניסאן קשקאי לייט-היברידי הושק בישראל

  20/08/2021
  הגדל
  הדור השלישי של ניסאן קשקאי, הקרוסאובר המשפחתי הושק בישראל. עיצובו מחודש, לראשונה הדגם מצויד במנוע עם יחידה לייט היברידי. רמות הבטיחות והאבזור משופרים והמחיר אטרקטיבי.

  עיצוב- הקשקאי החדש, מקבל עיצוב התואם לקו היצרן העתידי. המידות המשופרות מעניקות יתרון במרווח הפנימי ובגובה, המידות החיצוניות נותרו ללא שינוי מהותי. העיצוב הפנימי זוכה לעדכון תוך שיפור באיכות החומרים וכולל גם צג עילי מתקדם מקרין לנהג את המידע הקריטי לבחירתו על השמשה הקדמית, ממש כמו בדגמי היוקרה. קשקאי החדש מתבסס על פלטפורמת CMF-C שמאפיינת קשיחות רבה תוך הפחתת משקל באמצעות שימוש בחומרים מרוכבים ואלומיניום, ובתהליכי הלחמה וריתוך מתקדמים. המידות עם 

  אורך של: 4,425 מ', רוחב של 1,835 מ', וגובה של 1,625 מ' ובסיס גלגלים של 2,665 מ'.

  מנוע ותיבת הילוכים- הקשקאי נפרד ממנועי הבעירה הפנימית המוכרים של הדיזל והבנזין הרגילים, ומגיע מעתה רק בתצורת מנוע טורבו בנזין 4 צילינדרים בנפח 1.3 ליטר שכולל לראשונה יחידה Light Hybrid, עם מערכת 12V ALiS- מערכת ליתיום-יון מתקדמת, שמביאה לשיפור בצריכת הדלק ובתפוקת CO2. כאשר מתקרבים לעצירה במהירות של פחות מ- 18 קמ"ש עם בלימה קלה, המנוע יכבה והאנרגיה המאוחסנת תשמש להפעלת הציוד החשמלי ברכב. באשר לביצועים ההספק המרבי 156 כ"ס, 27.5 קג"מ, זמן תאוצה מ- 0 ל- 100 קמ"ש יתקבל בתוך 9.2 שניות. דרגת הזיהום נעה בין 7-8 בדרוג הזיהום בישראל. צריכת הדלק כ- 15.6 ק"מ לליטר בממוצע. תיבת ההילוכים אוטומטית CVT רציפה. תדירות טיפולים בכל 20 אלף ק"מ או שנה.

  בטיחות- בקשקאי מערכות בטיחות אקטיביות ואדפטיביות בהם: מערכות התראה על תנועה חוצה מאחור, זיהוי תנועה בשטח מת וזיהוי סטייה מנתיב עם פעולת התערבות לתיקון היגוי, בלימת חירום אוטונומית עם התראה לפני התנגשות, חיישני חגורות בטיחות מלפנים ומאחור, התראה על עייפות, בקרת שיוט אדפטיבית ו-7 כריות אוויר. בנוסף קיימת מצלמות 360 מעלות.

  אבזור- קשקאי החדש מציע מערכת infotainment מתקדמת עם מגוון מרשים של שירותים מחוברים, מסך מחוונים חדש בגודל 12.3 אינץ' מסוג TFT לניווט, בידור, תנועה או מידע עדכני על רכב. תצוגת Head-Up חדשה בגודל 10.8 אינץ' (HUD) מקרינה על השמשה הקדמית סיוע לנהג ומידע על הכביש בתוך קו הראיה של הנהג, ומאפשרת לנהג לשמור על המיקוד בכביש ומעניקה נוחות וביטחון נוספים. מסך התצוגה בגודל 9 אינץ' של Nissan Connect ותואם לאפל ואנדרואיד.

  מחירי ניסאן קשקאי 1.3 Light Hybrid בנזין ₪ :
  אסנטה טופ- 159,900
  אסנטה טק-  169,900
  טקנה-  179,900

  עבור לתוכן העמוד