מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  תו ירוק במבחני התיאוריה וקורסי ההכשרה, תו סגול במשרדי הרישוי

  4/09/2021
  הגדל
  בעקבות החלטת קבינט הקורונה. מבחני הנהיגה העיוניים (תיאוריה) וקורסי ההכשרה לנהגים יפעלו בכל האתרים ברחבי הארץ, בכפוף להגבלות התו הירוק, זאת במטרה לשמור על בריאות הציבור ולסייע במאבק בנגיף הקורונה.

  הנבחנים והנבחנות במבחן התיאוריה והמשתלמים והמשתלמות בקורסי ריענון ונהיגה נכונה ידרשו להציג תעודת מתחסן או מחלים, או לחילופין בדיקת קורונה שלילית בתוקף מהיממה האחרונה, כתנאי להשתתפות בקורס.

  קורסי הנהיגה והבחינות יתבצעו בכיתות של 30 תלמידים לכל היותר, תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות ועטיית מסכה במהלך השהות בכיתה. בכל אתר תמוקם עמדה לשטיפת ידיים וחומר חיטוי.

  משרדי הרישוי יפעלו בהתאם להוראות התו הסגול, תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות, בהן הגבלת מספר מקבלי השירות הנמצאים בסניף בכל נקודת זמן, חובת עטיית מסיכות, שימוש בחומרי ניקוי וחיטוי, ויצירת חיץ בין מקבלי הקהל לציבור הפונים.

  כיום ניתן לבצע את רוב פעולות הרישוי, רכב ונהיגה, גם באתר האינטרנט של משרד התחבורה ובאזור האישי הממשלתי. משרד התחבורה תגבר את השירות במוקד הטלפוני *5678 ומאפשר לבצע מגוון פעולות גם בעמדות הרישוי האוטומטיות (רישיומט) ובמאות סניפי הדואר ברחבי הארץ, זאת מבלי להגיע לסניפי משרדי הרישוי או למשרד התחבורה.

  קבלת השירות במשרדי הרישוי מותנית בהזמנת תור מראש בלבד, מתוך מטרה לשמור על מגבלת תפוסה וריחוק חברתי במשרדי הרישוי ולשפר את השירות לציבור.
  ניתן להזמין תור מראש בקלות ובנוחות באמצעות אפליקציית MY VISIT, באתר האינטרנט של משרד התחבורה ובמוקד הטלפוני (5678*). הנהגים והנהגות מתבקשים לדייק בזמני ההגעה לסניף.

  עבור לתוכן העמוד