מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מכוניות חשמליות מתוצרת ג'ילי בדרך לישראל

  20/09/2021
  הגדל
  לקראת ההשקה של ג'ילי בישראל, משלוח ראשון של רכבים חשמליים חדשים מדגם Geometry C עושה דרכו לישראל. ג'ילי ישראל מעריכה כי הרכבים צפויים להגיע לישראל בתחילת אוקטובר לקראת מועד ההשקה, וכי תהליך שיווקם יחל עוד השנה. עוד מעריכה החברה, כי עד סוף 2021 צפויים להגיע לישראל מאות רכבים חדשים של דגמי Geometry C.

  ה-Geometrey C ישווק בישראל וייהנה ממערך השירות והתמיכה של קבוצת יוניון מוטורס. מדובר ברכב קרוסאובר משפחתי באורך 4.43 מטרים ובסיס גלגלים של 2.70 מטרים, יצויד במנוע חשמלי מתקדם עם הספק מרבי של 204 כ"ס, האצה ל-100 קמ"ש ב-6.9 שניות וסוללות בקיבולת של 53  או 70 קילווואט שעה. הדגם, זכה לאישור תקינה אירופאי מלא ויכלול טווח נסיעה מרשים, יכולת טעינה מהירה, מערכות בטיחות אקטיביות ורמות אבזור מרשימות וגבוהות.

  אודות קבוצת Geely Holdings

  קבוצת Geely Holdings  בעלת ותק של 36 שנים המנהלת פורטפוליו מותגים בינלאומי רחב, הכולל את: Geely Auto, Lynk & Co, Geometry, Volvo Cars, Polestar, Lotus ועוד. הקבוצה משלבת בתוכה מגוון רחב של השקעות בתחומי רכב, טכנולוגיה ופינטק.

  ג'ילי  Auto הינו מותג הרכב הפרטי הנמכר ביותר בסין, נכון לשנת 2020, ונמנה על אחד ממותגי הרכב הגדולים בעולם. ג'ילי Auto הוא מותג הרכב הנמכר ביותר בסין ב-4 השנים האחרונות, כאשר במחצית הראשונה לשנת 2021 מכרה מעל ל-630 אלף רכבים. ישראל מתוכננת להיות שער הכניסה של החברה לאירופה. ג'ילי Auto נמצאת ברשימת 10 קבוצות הרכב המובילות בעולם בעלות ערך המותג הגבוה ביותר, עפ"י Brand Finance הבריטית – ובכך הופכת לקבוצת הרכב הסינית היחידה ברשימה.

  בשנת 2021 הצטרפה ג'ילי לארגון התקנים האיכותי לרכב IATF – כחברה האסיאתית הראשונה. בשנת 2010 רכשה ג'ילי את חברת הרכב השבדית Volvo, והיא מחזיקה בכ-10% מחברת Daimler (מרצדס), ו-50% ממותג המיני סמארט.  

  עבור לתוכן העמוד