מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ג'ילי ישראל תחנוך בחודש נובמבר 4 אולמות תצוגה

  2/11/2021
  הגדל
  לקראת ההשקה הגדולה שתתקיים ב-2 בנובמבר, של מותג הרכב GEELY AUTO, מותג הרכב הפרטי הנמכר ביותר בסין, והנמנה על אחד ממותגי הרכב הגדולים בעולם, חונכת ג'ילי ישראל מערך שירות ומכירות בפריסה ארצית במספר מוקדים.

  אולם התצוגה והמכירות המרכזי ימוקם ברחוב יגאל אלון בת"א, מוקדי השירות ממוקמים בפתח תקווה ובירושלים, ומוקדי מכירה ושירות מאוחדים ימוקמו בחיפה, מודיעין ובאר שבע. במהלך 2022 צפויים להיפתח מרכזי שירות בערים נוספות בשרון וגוש דן. כל מנהלי אולמות התצוגה והשירות עברו הסמכה ייעודית לטיפול ברכב החדש, והינם בעלי ניסיון וידע רב בתעשיית הרכב. כמו כן יפעל מוקד השירות של GEELY ישראל במתכונת 24/7 במספר 8133*.

  לקראת ההשקה, מעריכה ג'ילי ישראל כי עד סוף 2021 צפויים להגיע לישראל מאות רכבים חדשים של דגמי Geometry C. דגם ה-Geometry C ישווק בישראל וייהנה ממערך השירות והתמיכה של קבוצת יוניון מוטורס. מדובר ברכב קרוסאובר חשמלי באורך 4.43 מטרים ובסיס גלגלים של 2.70 מטרים, יצויד במנוע חשמלי מתקדם עם הספק מרבי של 204 כ"ס, האצה ל-100 קמ"ש ב-7.7 שניות וסוללות בקיבולת של 53KW  או KW70 . הרכב, אשר כאמור, יחל בשיווק בחודש הבא, זכה לאחרונה לאישור תקינה אירופאי מלא ויכלול טווח נסיעה מרשים של עד 460 ק"מ, יכולת טעינה מהירה, מערכות בטיחות אקטיביות ורמות אבזור מרשימות וגבוהות.

  ג'ילי Auto הינו מותג הוא מותג הרכב הנמכר ביותר בסין ב-4 השנים האחרונות, ונמנה על אחד ממותגי הרכב הגדולים בעולם.

  עבור לתוכן העמוד