מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  LION אוטובוס חדש ליוטונג

  29/11/2021
  הגדל
  צ'יינה מוטורס משיקה דגם חדש למותג האוטובוסים YUTONG הדגם המשודרג LION, כולל מנוע בעל ביצועים משופרים, מערכת ACC וסביבת נהג משודרגת. 

  במשלוח האחרון של המותג YUTONG הגיע לארץ דגם משודרג של האוטובוס התיירותי הפופולרי הדגם המשודרג LION, בעל מפרט הכולל בין היתר:ACC  מערכת בקרת שיוט אדפטיבית, סביבת נהג משודרגת ומפנקת, לוח שעונים חדיש בעברית, ומנוע DAF חדש חזק וחסכוני בעל ביצועים משופרים יותר. האוטובוסים של  YUTONGמותג הדגל של החברה, כבשו את השוק הישראלי תוך זמן קצר והפכו את צ'יינה מוטורס לחברה המובילה בייבוא אוטובוסים לישראל.

  חברת YUTONG הסינית, מתמחה בייצור אוטובוסים חסכוניים ואמינים העומדים בתקנים בינלאומיים מאז שנת 2002, YUTONG מתהדרת בטכנולוגיות ייצור מתקדמות, מערכת ניהול איכות בינלאומית ומחקר ופיתוח מתקדמים בתחומי הטכנולוגיה, העיצוב והנדסת המכונות.

  קבוצת צ'יינה מוטורס, שהוקמה ב- 2009 הפכה תוך מספר שנים לאחת החברות המובילות בתחום התחבורה בישראל. מותג הדגל של החברה, אוטובוסים מתוצרת YUTONG  כבש את השוק הישראלי תוך זמן קצר והפך את צ'יינה מוטורס לחברה המובילה בייבוא אוטובוסים. הקבוצה שותפה למהפכה בתחום הרכבים החשמליים בישראל ומייבאת את רכבי MAXUS החשמליים מבית  SAICהיצרנית הגדולה ביותר בסין. כמו כן, צ'יינה מוטורס היא היבואנית הבלעדית של מותגי התחבורה והתשתיות המובילים בעולם, כגון: במות הרמה של חברת SINBOOM , ציוד מכני הנדסי (צמ"ה)  ועוד.

  אדי שטרסברג, סמנכ"ל שיווק צ'יינה מוטורס: "חברת צ'יינה מוטורס ממשיכה לייבא לארץ כלי תחבורה ברמות הגבוהות ביותר. בנוסף ממשיכה החברה לחזק את מערך השירות האיכותי הפועל בפריסה ארצית".
  צילום: רונן טופלברג

  עבור לתוכן העמוד