מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טויוטה היילקס הפיק אפ הבינלאומי הנבחר

  13/12/2021
  הגדל
  טויוטה היילקס הוכתר כזוכה בתחרות השישית במספר של International Pick-up Award לשנים 2022/2023. 

  הפרס היוקרתי לרכבי פיק אפ בגודל בינוני הוענק בתערוכת Solutrans 2021  שנערכה בליון, צרפת. ההיילקס עטור הפרסים זכה בפרס שהוענק על ידי פאנל מומחים מחבר השופטים של "פרס הוואן הבינלאומי של השנה" שהכיר לא רק במערכת ההנעה העוצמתית והחלקה של הרכב, התנהגות הכביש המצוינת וכמובן האיכות, האמינות והעמידות  (QDR) האגדיות שלו, אלא גם בכוח המשיכה הגובר בשווקי הרכב הגדלים בשל השימושיות המגוונת שלו – לצורכי עבודה ופנאי ושימוש עירוני.

  ב-21 במארס 1968 הושק הדור הראשון של ההיילקס ביפן, ושנה לאחר מכן הושק הדגם בשוק האירופי. מאז, טנדר ההיילקס הפך לאחד הדגמים המצליחים ביותר של טויוטה.
  ההיילקס נודע בזכות איכות, אמינות ועמידות יוצאת דופן והוא הוכיח שוב ושוב כי הוא בלתי ניתן לעצירה. הוא כבש את הקוטב הצפוני, הרי הגעש האיסלנדיים ויבשת אנטארקטיקה והגיע למקומות ראשונים בראלי דקר. כיום, ההיילקס מיוצר בשש מדינות שונות ונמכר ב-180 מדינות ואזורים בעולם כולו. עם יותר מ-18 מיליון כלי רכב שנמכרו בעולם כולו, זהו הטנדר המועדף בעולם.

  מעבר להיילקס, הפרס מדגיש את התמקדותה ומאמציה של טויוטה לפתח רכב מסחרי קל (LCV) עתיר ביצועים באירופה, כפי שמעידה התרחבותה לאחרונה לסגמנט חדש עם פרואייס סיטי, עידן חדש בכלי הרכב המסחריים עם השקת הפרואייס החשמלי, פרואייס סיטי החשמלי והיילקס מחודש עם מנוע 2.8 ליטר וביצועי כביש ושטח משופרים.
  עם כל כלי הרכב המרשימים אלו, טויוטה שואפת להגיע לנתח שוק של 5% בקטגוריית כלי הרכב המסחריים הקלים עד שנת 2023.

  עבור לתוכן העמוד