מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  טויוטה עוברת לרכבים חשמליים

  23/12/2021
  הגדל
  אקו טויוטה הכריז לתקשורת על 30 דגמים חשמליים המונעים באמצעות סוללה (BEV) שיושקו עד 2030. סך כל המכירות הגלובליות של כלי רכב חשמליים המונעים באמצעות סוללה יגיע ל-3.5 מיליון בתוך אותו פרק זמן לקסוס שואפת להגיע לתמהיל 100% חשמלי באירופה, צפון אמריקה וסין עד 2030. 

  הכרזה זו עומדת בבסיס התוכנית של טויוטה אירופה להפחתת פליטות פחמן דו-חמצני ב-100% בכל מכירות הרכבים החדשים עד 2035 במערב אירופה. משפחת הדגמים החשמליים bZ באירופה צפויה להתרחב. 

  TOYOTA beyond Zero  - תתחיל עם סדרת Toyota bZ, הכוללת כלי רכב המונעים באמצעות סוללה בלבד. השם טויוטה bZ פירושו להגיע "beyond Zero" (מעבר לאפס). חופש תנועה והנאה מנהיגה לכולם. המטרה שלנו היא לא רק להפחית את פליטות ה-CO2 והשפעות שליליות אחרות לאפס, אלא מעבר לכך. עבור סדרת bZ, פיתחנו פלטפורמה ייעודית לכלי רכב חשמליים המונעים באמצעות סוללה כדי לענות על הצרכים המגוונים של השוק העולמי.

  הדגם הראשון במערך הדגמים הוא ה-bZ4X עליו הכריזה טויוטה. הפיתוח המשותף עם סובארו איפשר להשיג נסיעה חלקה ויכולת תמרון, כמו בחוויית הנהיגה של SUV אמיתי. לקראת השקתו בשנה הבאה, נערכים לייצור ה-bZ4X במפעל מוטומאצ'י של טויוטה ובקרוב תספק אותו ללקוחותיה. בנוסף טויוטה מרחיבה את מערך הדגמים של סדרת bZ. ל-SUV בגודל הביניים הזה יש צללית יפהפייה שמבשרת עידן חדש עבור כלי רכב חשמליים המונעים באמצעות סוללה. העיצוב הייחודי, גורם לך לרצות להיכנס לתוך המכונית ולצאת לדרך. בטיוטה מתכוונים לא רק להוסיף אפשרויות של הנעה חשמלית באמצעות סוללה לדגמי רכב קיימים, אלא גם להציע ליין אפ שלם של דגמים מייצור סדרתי במחירים סבירים, כמו סדרת bZ, כדי לענות על הצרכים של לקוחות מסוגים שונים.

  טויוטה, היא חברה גלובלית הנתמכת על ידי לקוחות ברחבי העולם. המותג טויוטה מציע כעת יותר מ-100 דגמים של כלי רכב המונעים באמצעות מנוע בעירה פנימית בלבד, כלי רכב היברידיים-חשמליים, כלי רכב היברידיים-חשמליים נטענים (פלאג אין) וכלי רכב חשמליים המונעים באמצעות תאי דלק (מימן), בלמעלה מ-170 מדינות ואזורים.

  המותג לקסוס, מציג יותר מ-30 דגמים של כלי רכב המונעים באמצעות מנוע בעירה פנימית בלבד, כלי רכב היברידיים-חשמליים וכלי רכב היברידיים-חשמליים נטענים (פלאג אין) בלמעלה מ-90 מדינות ואזורים. יתר על כן, אנו מתכוונים להרחיב את ההיצע של כלי רכב ניטרליים בפחמן על ידי הצעת ליין אפ מלא של כלי רכבי חשמליים המונעים באמצעות סוללה. כאן מתכננים להשיק 30 דגמים חשמליים המונעים באמצעות סוללה עד שנת 2030, כדי להגיע להיצע גלובלי מלא של כלי רכב חשמליים המונעים באמצעות סוללה. השאיפה בטויוטה להיות חברה שתורמת לסביבה הגלובלית, שואפת להביא אושר לאנשים, פועלת, ונשארת קרובה ללקוחותיה.

  עבור לתוכן העמוד