מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אלדן תחבורה וקבוצת E.V. Motors בשת"פ לשיווק רכבים חשמליים מתוצרת JAC וLEVC

  4/01/2022
  הגדל
  חברת "אלדן תחבורה" וקבוצת "E.V. Motors" חתמו על הסכם להקמת מיזם משותף לשיווק בלעדי של רכבים חשמליים המיובאים לישראל על ידי "E.V. Motors" והכוללים דגמי רכבים פרטיים ומסחריים מתוצרת JAC ו-LEVC. 

  הצפי שבמהלך שנת 2022 ישווקו במיזם המשותף למעלה מ- 2,000 כלי רכב מהדגמים החשמליים המתקדמים שלJAC   ו-LEVC. מכירת כלי הרכב האמורים תיעשה, בין היתר, בסניפי מכירת רכב מוגדרים של אלדן,  כאשר "E.V. Motors" תעניק לרוכשי הרכבים את מעטפת השירות, התחזוקה והאחריות. שיווק כלי הרכב על ידי החברה המשותפת ייעשה למגזר הפרטי, העסקי , לליסינג , להשכרה, ולמגזר הציבורי.

  חברת JAC היא אחת מ-10 יצרני הרכב החשמליים המובילים בסין ובעלת כושר ייצור של למעלה מ-1,000,000 רכבים בשנה. חברת LEVC היא חברה בריטית אשר משנת 1908 מתכננת ובונה את המוניות הלונדוניות האייקוניות וחרטה על דגלה להוביל את מהפכת הרכב החשמלי.

  שי דהן' מנכ"ל משותף באלדן: "הקמת המיזם המשותף עם קבוצת "E.V. Motors" מאפשרת לאלדן להרחיב את מגוון פעילויותיה בסינרגיה מלאה לתחומי פעילותה של אלדן כיום ולהביא לידי ביטוי את הערכים המוספים המקצועיים שלנו. הרכב החשמלי הוא נקודת ציון בעתיד של עולם הרכב והשת"פ הנוכחי הינו בשורה נוספת שאנו שמחים להביא ללקוחותינו בפרט ולכלל ציבור הנהגים בישראל".

  אוהד זליגמן' יו"ר קבוצת  "E.V. Motors": מותגי הרכב החשמליים JAC ו-LEVC ישווקו בלעדית במיזם המשותף במתחמי מכירות הפרוסים בכל רחבי הארץ.

  עבור לתוכן העמוד