מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  MG ZS החשמלית החדשה בקרוב בישראל

  12/01/2022
  הגדל
  קבוצת לובינסקי, יבואנית MG בישראל, פתחה למכירה את הדגם החדש של  MG ZS EV NET UP.

  הרכב עבר מתיחת פנים מעמיקה ומקיפה, במסגרתה קיבל שתי גרסאות סוללה וטווח גבוה יותר – 50.3 קוט"ש ו-320 ק"מ וכן 69.9 קוט"ש ו-440 ק"מ לפי תקן WLTP, שדרוג אבזרי נוחות ומערכת מולטימדיה, טעינה מהירה יותר, עיצוב עדכני ומלוטש, מנועים חדשים, תכנון מחודש לתא הנוסעים ושמירה על רף בטיחות גבוה במיוחד. האפשרות להזמנה מוקדמת, של MG ZS EV, תהיה בדיגיטל בלבד.

  עיצוב חיצוני-   MG ZS EV שומר על מבנה ה-SUV המוגבה וכמקובל בשלבי מתיחת הפנים, מקבל עיצוב חדש ורענן, שכולל שלל נגיעות עיצוב חדשות, שדרוגים קוסמטיים וטכניים, אשר ממשיכים לשפר את הנוסחה המוצלחת של הדור הראשון. השינוי המובחן ביותר מצוי מלפנים, עם החלפה מלאה של חזית הרכב הכוללת שבכה (גריל) אטומה אווירודינמית, יחידות תאורה בעיצוב חדש עם 21 יחידות FULL LED בהירות וחזקות יותר ופגוש קדמי ספורטיבי יותר בעיצובו. שקע הטעינה אשר היה עד כה מאחורי סמל MG ובמרכז השבכה, משנה מקום ומקבל דלת פתיחה חדשה להקלה על מלאכת חיבור הרכב לשקע הטעינה ולשמירה על מראה אסטטי יותר. בחלק האחורי הוספו ליטושי עיצוב נרחבים שעיקריהם החלפת הפנסים האחוריים ביחידות תאורת 'לד' חדשות וכן חישוקים קלים חדשים דו-גווניים בקוטר 17 אינץ'. בנוסף לכך, חלונות הצד האחוריים והשמשה האחורית עברו תהליך הכהיה לסינון יעיל יותר של קרני השמש.

  עיצוב פנימי- תא הנוסעים של MG ZS EV תוכנן מחדש ומציע שלל עדכוני עיצוב ואיכות, מערכת מולטימדיה חדשה עם מסך מגע גדול משמעותית – 10.1 אינץ' ומערכת הפעלה חדשה ומהירה יותר ושימושיות גבוהה עבור נוסעי הרכב, לוח המחוונים הפך לדיגיטלי עם מסך בגודל של 12.3 אינץ' .

  יחידת הנעה-  MG ZS EV מצויד במנועים חזקים יותר, כאשר גרסת ה-440 ק"מ מצוידת במנוע בהספק של 156 כ"ס וגרסת ה-320 ק"מ במנוע שהספקו 177 כ"ס ולשניהם ביצועים מצוינים, כאשר המהירות המרבית עלתה ל-175 קמ"ש.

  הגרסה שמצוידת בסוללת ה-50.3 קוט"ש מצוידת במטען פנימי חד פאזי בהספק של 6.6 קילוואט ומשך הטעינה, מסוללה ריקה ל 100%, מעמדת 32 אמפר חד-פאזית 7.4 קילוואט יעמוד על כ-8.5 שעות.

  גרסת הסוללה 69.9 קוט"ש מצוידת במטען פנימי תלת פאזי מהיר יותר, בהספק של 11 קוט"ש לטעינת AC ומשך הטעינה, מסוללה ריקה ל-100%, מעמדת 16 אמפר תלת-פזית יעמוד על כ-7 שעות.

  שתי גרסאות ה-MG ZS EV משפרות משמעותית גם את יכולות הטעינה המהירה (DC) עם יכולת טעינה בהספק של 80 קילוואט בגרסת הסוללה 50.3 קוט"ש ובהספק של 93 קילוואט בגרסת הסוללה 69.9 קוט"ש. בחיבור לעמדה מהירה תואמת, שתי גרסאות אלה יביאו את טעינת הסוללה מכ-30 אחוזים לכ-80 אחוזים תוך כ-30 דקות בלבד.

  יכולת גרירה- חידוש ב- MG ZS EV הדגם, יהיה רשאי בכל אחת מהגרסאות לגרור משקל של עד 500 ק"ג (עם ובלי בלמים).

  אחריות-  לשני הדגמים תינתן אחריות של 5-שנים או 150,000 ק"מ על הרכב ועל הסוללה תינתן אחריות של 8 שנים או 150,000 ק"מ.

  בטיחות-  MG ZS EV מוצע בישראל ברמת אבזור אחת גבוהה במיוחד, NET UP S ושומר על רף בטיחות גבוה במיוחד, עם שלל מערכות בטיחות אקטיביות מקוריות והגנה גבוהה על נוסעי הרכב, אשר זיכו אותו בציון של 5 כוכבים במבחני הריסוק של ארגון הבטיחות יורו-NCAP (2019). מערכת 

  ה-PILOT מורכבת ממערכות בטיחות אקטיביות מקוריות וסיוע לנהג שכוללות: בקרת שיוט אדפטיבית עם שמירה על מרכז הנתיב עד עצירה מוחלטת ,מערכת זחילה בפקקים, התרעת ותיקון סטייה מנתיב הנסיעה ,התרעה על רכב בשטח המת במראות הכוללת תיקוני היגוי התרעת מעבר נתיב נסיעה , סורקת 70 מטר לאחור לגילוי רכב מהיר יותר מתקרב והתרעת תנועה חוצה מאחור עד 25 מטרים מכל צד מערכת זיהוי תמרורים והתאמת מהירות הנסיעה במגביל המהירות ,התרעת התנגשות בחזית, בלימת חירום אקטיבית בפני כלי רכב (רכב נייח בין 4 ל-85 קמ"ש. רכב בתנועה בין 4 ל-150 קמ"ש) והולכי רגל (בין 4 ל-64 קמ"ש), מצלמות 360 מעלות באמצעות 4 מצלמות חניה עם פסי הכוונה דינמיים בקרת אור גבוה מעבר אוטומטי בין אור דרך לאור מעבר בזיהוי כלי רכב בדרך

  אבזור MG ZS EV - מציע אבזור נוחות עשיר ורב שכולל כניסה והתנעה ללא מפתח, טעינה אלחוטית לטלפונים חכמים (מכשירים תומכים), חיישני אורות, חיישני גשם, בקרת אקלים, פתיחת חלונות בלחיצה אחת, 3 שקעי USB, שני שקעי USB TYPE C, מושב נהג מתכוונן חשמלית, מראות צד מתקפלות חשמלית עם הפשרת אדים, ריפוד דמוי עור ועוד.

  מחירים:
  MG ZS EV עם סוללת 50.3 קוט"ש   144,444 ₪  
  MG ZS EV עם סוללת 69.9 קוט"ש   148,888 ₪

  עבור לתוכן העמוד