מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  מרצדס בתנופת מכירות בינואר

  6/02/2022
  הגדל
  כלמוביל מרצדס, פתחה את 2022 בתנופה עם שיא מסירות של כ- 1,200 רכבי מרצדס חדשים שעלו בינואר על כבישי ישראל. מדובר בשליש מכמות המסירות השנתית של מרצדס ב 2021 שהסתכמה בכ- 3600 רכבים חדשים. 

  לראשונה המותג מרצדס מוצב בצמרת המסירות אחד מתוך כל שני רכבים שמסרה מרצדס בחודש ינואר, הינו EQ חשמלי מלא או פלאג-אין. בין דגמי הקצה שימסרו החודש 8 רכבי מייבאך במהדורה מוגבלת לציון 100 שנים לספינת הדגל. מניתוח המסירות החודש עולה הסגמנטים המובילים הם הקומפקטי עם ה- GLA וה – CLA. כמו כן עולה כי 1 מתוך 2 רכבים חדשים  החודש הינו רכב EQ חשמלי  מלא או פלאג אין. נתון זה תואם את אסטרטגיית היצרן להרחבת תמהיל הדגמים לרכבים חשמליים ודגמי פלאג אין. עוד עולה מניתוח המסירות כי החודש ימסרו כ 10 רכבי מאייבך.

  גילי פריינטה מנכ"ל מרצדס ישראל: "כלמוביל מרצדס, פותחת את 2022 בתנופת מכירות יוצאת דופן הודות להיצע הדגמים החדשים בדגש על טכנולוגיית  EQ החשמלית ומעטפת שירות ברמה הגבוהה ביותר ללקוחות החברה. 2021 התאפיינה בהצלחת המותג בפנייה לקהלים חדשים צעירים המעריכים חדשנות טכנולוגית . מגמה זו צפויה להתגבר ב2022 ,ועל פי ההערכות כ-20% ממכירות מרצדס בישראל יהיו דגמי EQ חשמלי, אשר ממשיך לצמוח והינו מיקוד אסטרטגי לשנים הקרובות ,מתאפיין בגיוס לקוחות חדשים, הייטקיסטים שמעריכים חדשנות טכנולוגית בשילוב עיצוב יוקרתי ברמה הגבוהה ביותר כפי שלקוחות מרצדס מכירים ומעריכים".
   

  עבור לתוכן העמוד