מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סקאיוול מסכמת פעילות בשת 2021

  6/02/2022
  הגדל
  קבוצת כדורי יבואנית SKYWELL, מותג הרכב החשמלי, מדווחת על כ-500 מכירות בפחות מחודשיים של רכב הפנאי מנהלים ET5 SKYWELL. בנוסף, החברה ביצעה 100 מסירות בחודש ינואר. 

  לאחרונה נפתח מרכז חווית הלקוח שלSKYWELL  בישראל. מתחם SKYWELL ממוקם בראשון לציון בשטח בבעלות הקבוצה ונבנה בהשקעה כספית של מיליוני שקלים מתוך ראייה ארוכת טווח לביסוס המותג בארץ. המרכז משתרע על שטח כולל של כ- 8,500 מ"ר וכולל בין היתר, מרכז תצוגה ומכירה, מרכז שירות ארצי, מתחם טרייד אין ראשון בארץ לרכבים חשמליים והיברידיים ואזור מסירת רכבים ללקוחות. גג המבנה מכוסה ב-3000 מ"ר של פאנלים סולאריים. הכניסה המוצלחת של SKYWELL לשוק הישראלי ממחישה ומחזקת את ההבנה של הצרכן הישראלי שסין היא מובילה עולמית בטכנולוגיית הרכב החשמלי.

  מעוז אלמגור, מנהל פעילות SKYWELL בישראל: "לפני כחודשיים התחלנו לשווק ב'השקה שקטה' מפה לאוזן, את ה-ET5 שזכה להתעניינות וביקושים גבוהים ורשמנו בתוך כשבוע 200 הזמנות ראשונות, ותוך פחות מחודשיים מכרנו 500 רכבים. בימים אלו, סיימנו למסור את הרכבים ל-100 הרוכשים הראשונים וכבר מתכוננים עם צבר המסירות הבא באופן מרוכז ממרכז חווית הלקוח של  SKYWELL בישראל, שיהווה בית המרכז את כלל השירותים והמידע עבור לקוחותינו".

  קבוצת כדורי עוסקת בתחום הרכב החל משנת 1948. קבוצת כדורי, באמצעות חברת "המאגר" הינה יבואנית ומשווקת חלקי חילוף לרכב הגדולה בישראל. בנוסף, בבעלות הקבוצה חברת הליסינג OTO והמאגר המתמחה בליסינג לחברות היי טק ומנהלת צי רכב בהיקף של אלפי רכבים. במקביל לפעילות הרכב הענפה, החברה עוסקת גם בתחום הנדל"ן ובבעלותה שטחי אחסון ולוגיסטיקה המושכרים לחברות מובילות במשק.

  המותג SKYWELL הוא חטיבת הרכב החשמלי של קונצרן האלקטרוניקה והמסכים הענק  SKYWORTH -יצרן המסכים השני בגודלו בסין ויצרן מעבדי ה SMART TV מהגדולים בעולם. בדומה ל SKYWORTH אשר הייתה מהראשונות אשר זיהו את ההזדמנות במעבר לרכב חשמלי, חברות טכנולוגיה נוספות כדוגמת APPLE, XIAOMI , HUAWEI , הודיעו אף הן על כניסתן לתחום הרכב החשמלי לאור צמצום החלקים המכנים וההתייחסות לדור החדש של הרכבים החשמליים כמוצר טכנולוגי מתקדם וחדשני המבוסס על חווית משתמש מיטבית וערך מוסף. לפני מס' ימים חשפה SONY בתערוכת CES על הקמת חברת 'סוני מוביליטי' לקראת כניסה קרובה לתחום הרכב החשמלי.

  עבור לתוכן העמוד