מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  סופרגז אנרגיה נכנסת לתחום טעינה לרכב חשמלי

  10/03/2022
  הגדל
  חברת סופרגז אנרגיה, שבשליטת קבוצת אלקו, מדווחת על התקשרות באמצעות חברת בת בבעלות מלאה בהסכמים עם קבוצת ניסקו בע"מ. 

  בהסכם לרכישת מערכות טעינה לרכבים חשמליים, הכוללות בין היתר, עמדות טעינה ומערכות ניהול טעינה מרכזיות מתוצרת חברת Green Motion וכן לשיתוף פעולה ושיווק של המערכות ובחינת אפשרויות נוספות לשיתוף פעולה עסקי בין הצדדים.

  ניסקו הינה חברה המייבאת, מייצרת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים בתחום החשמל והתאורה, והינה נציגה בישראל של  חברתGreen Motion , חברה שוויצרית בעלת ניסיון של למעלה מעשור בשיתופי פעולה עם מאות רשויות לניהול, להתקנת ולהפעלת אלפי עמדות טעינת רכבים במרחבים ציבוריים ופרטיים. 

  במסגרת ההסכם נקבע כי סופרגז אנרגיה תתקשר עם לקוחות פוטנציאליים בהסכמי יזמות לביצוע פרויקטים של הקמת המערכות אצל הלקוחות, לרבות ניהול, טעינת ומכירת החשמל במערכות, ואילו ניסקו תספק לסופרגז אנרגיה את המערכות וכן שירותים נוספים בקשר למערכות ולפרויקטים. באמצעות ההתקשרות עם ניסקו וצעדים נוספים, סופרגז אנרגיה תציע פתרונות לאתגרים אלה על-ידי מערכת ניהול של טעינה חכמה ומתוקשרת המאפשרת טעינה יעילה ובטוחה למספר גדול יותר של רכבים במגבלת תשתית החשמל הקיימת הן בבניה הרוויה הפרטית והן בבנייני משרדים, מסחר ותעשייה. מערכת הניהול מרכזת את כל הצרכנים, מנהלת עומסים בצורה דינאמית ובטיחותית, מאפשרת שליטה מרחוק, בילינג פרטני, טיפול מהיר בתקלות וכיו"ב.

  ההתקשרות בהסכם מהווה צעד נוסף של סופרגז להגדלת מגוון פתרונות האנרגיה והצעות הערך הייחודיות שהיא מעמידה ללקוחותיה הפרטיים והמסחריים, לאיתור הזדמנויות עסקיות חדשות בתחומי האנרגיה, ומשתלבת באסטרטגיה העסקית של החברה.

  עבור לתוכן העמוד