מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  אוטומוטור 2022 בחול המועד פסח

  24/03/2022
  הגדל
  תערוכת אוטומוטור 2022 תתקיים בחול המועד פסח, החל מיום ראשון ה-17 באפריל ועד יום רביעי ה-20 באפריל.

  רכב חשמלי- ביתן 10 בגני התערוכה יהפוך לביתן החשמל, בו יציגו יבואני כלי הרכב המובילים בישראל את מיטב הדגמים החשמליים הנמכרים בישראל. רשימת כלי הרכב החשמליים שיוצגו באוטומטור היא ארוכה וכוללת גם השקה וחשיפה של מותגים חדשים שיוצגו לראשונה בארץ.

  מופעים- בחלק אחר של גני התערוכה יוקם אצטדיון אקסטרים עם יציע אשר יכול לאכלס 3,000 צופים. במשך כל יום, יהיו לפחות חמישה מופעי אקסטרים בהם ייקח חלק גם אריאל דדיה אלוף ישראל במוטוקרוס מי שמחזיק בשיא של קפיצה למרחק עם אופנועי מוטוקרוס. במסגרת המופעים תיהיה הדגמת נהיגת דראג, מופעי פעלולים של טרקטורים, יהיו גם מסלולי  4X4 לטרקטורונים ורנגלרים, ומופע אופנועי כביש פריסטייל וכן מופעי דריפטינג מרהיבים

  מותגי יוקרה- אוטומוטור 2022,  תציג Super Cars ממותגי העל הנחשקים, הנדירים והיוקרתיים בעולם במגוון אולמות ענק ממוזגים, עם מכוניות בשווי של מיליוני ₪ , תצוגת אופנועים בעיצוב מיוחד בהזמנה מיוחדת וסדנאות שדרוג הרכב שיציגו שיפורים עיצוביים, טיפול וטכנולוגיים נדירים כמו בסדרות הטלוויזיה בחו"ל.

  אופנועים- אולם נוסף יוקדש כולו לאופנועים של מותגי העל הארלי דיווידסון וטריומף. לצד הכלים הקלאסיים של שני המותגים האלה, הקהל יוזמן לקחת חלק במסיבת ענק שתתקיים לאורך כל ארבעת ימי האירוע המוטורי עם מוסיקה וכיבוד.

  טכנולוגיה מתקדמת- אולם ענק נוסף יוקצה לחידושים טכנולוגיים בענף מחידושי הטעינה החשמלית ועד מצברים, סימולטורים, VR, מערכות הגנה, חומרי טיפוח, ניווט, ציוד, אבזור ופטנטים לאנשי מקצוע ולקהל הרחב. חלק מהמוצרים המוצגים יהיו במבצעי מכירה מיוחדים.

  דורון גילר, מנכ"ל רבמוטור מפיקת אירוע אוטומוטור: "מאות אלפי המבקרים שמגיעים לתערוכה הגדולה בישראל דורשים ומקבלים גם השנה חידושים וריגושים שהקהל לא חווה בעבר.
  "עולם הרכב עובר מהפכת חשמול ואנחנו מביאים לקהל את כל החידושים בתחום יחד עם יבואני הרכב שחוזרים השנה להציג באוטומוטור. המגמה שלנו להתאים את האירוע גם לשוחרי עולם הרכב וגם למשפחות המחפשות תוכן איכותי במהלך החג, לכן השנה העשרנו ושדרגנו את כמות ואופי החוויות שכרטיס הכניסה מציע מעל ומעבר לכל אירוע אחר שמתקיים בפסח".

  כרטיסים: ניתן יהיה לרכוש במגוון אפשרויות (יחיד, זוגי ואו משפחתי).

  רכישה במכירה מוקדמת באתר ואפליקציית איוונטים www.eventim.co.il או בטלפון 9066*

  עבור לתוכן העמוד