מדיה
  עבור לתוכן העמוד
  דלג על עבור לתוכן העמוד

  ג'ילי מעדכנת מחירים ומוסיפה רמת גימור חדשה

  7/04/2022
  הגדל
  ג'ילי ישראל מודיעה כי היא ממשיכה במאמצי אספקת היקף ההזמנות האדיר לדגמי Geometry C, שחצה את רף 7,000 ההזמנות מאז השקת המותג בארץ, ומצפה במהלך חודש אפריל להגעתם של מעל 1,000 רכבים חדשים לישראל אשר ימסרו ללקוחות בשבועות הקרובים.

  עדכון דגם- ג'לי משיקה רמת גימור חדשה עם סוללה של 53 kW וטווח נסיעה חשמלי של 350 ק"מ, שתיקרא Geometry C 350 PURE. רמת גימור זו תהווה רמת גימור בסיסית לדגם ה-Geometry C 350 PRO ותכלול מספר שינויים ברמת האבזור. רמת הגימור החדשה Pure, בדומה לגרסת ה- Pro הינה בעלת אורך של 4.43 מטרים, בסיס גלגלים של 2.70 מטרים, מנוע חשמלי עם הספק גבוה של 204 כ"ס, האצה מ-0 ל-100 קמ"ש ב-7.7 שניות, מומנט של 31.6 קג"מ ואישור תקינה אירופאי WVTA מלא.

  טעינת הרכב מוצעת בטעינת AC תלת-פאזית המעניקה קצב טעינה של 11 kWh, ובשקע DC המאפשר טעינה מהירה בעמדות טעינה ציבוריות מהירות. הטעינה המהירה מאפשרת טעינה בקצב מקסימלי של 75 קילוואט לשעה, כאשר הטענה בין 80%-20% סוללה תיקח כ-36 דקות.

  רמת האבזור הבטיחותי של ה-Geometry C  גבוהה ומעניקה לרמת הגימור C350 PURE ציון בטיחות של 6 על פי מדד משרד התחבורה.

  האבזור הבטיחותי כולל, בין היתר, מערכת בקרת שיוט אדפטיבית חכמה (ACC) משולבת בקרת זחילה בפקקים, מערכות אקטיביות כדוגמת: מערכת LKA לשמירת מרכז נתיב הנסיעה והתראה על סטייה מנתיב, מערכת בלימת חירום FCW & AEB המשלבות יכולות של זיהוי הולכי רגל.

  האבזור העשיר של הרכב כולל, בין היתר: מערכת מולטימדיה הכוללת מסך ענק בגודל 12.3" המציע גישה קלה למערכות הרכב ולאפליקציית ניווט WAZE מובנית, ידיות דלת נסתרות, ריפודי עור סינטטי שחור, פנסי חזית בטכנולוגיית  LED, חישוקי 17", גג נפתח ועוד. ביחס לרמת הגימור Pro, רמת גימור Pure אינה כוללת מערכת שמע BOSE, מושבים חשמליים, משטח טעינה אלחוטי, תאורת אוירה, מערכת זיהוי שטח מת ומצלמות 360 מעלות. רמת הגימור מגיעה עם צמיגי  17", לעומת 18" בגרסת ה-PRO וחלון גג נפתח במקום  גג פנורמי מלא קבוע בגרסת ה-PRO.

  התייקרות מחירים- המצב הכלכלי והפוליטי בעולם מצוי בטלטלה משמעותית בעקבות השפעות מגפת הקורונה, המלחמה באוקראינה ומחסור בחומרי גלם. יצרניות הרכב בכל רחבי העולם מתמודדות בעת האחרונה עם מחסור חמור בחומרי הגלם, כדוגמת:שבבים, סוללות, ניקל, צמות חוטים, ורכיבים נוספים ואשר גוררים לעליות מחירים. לעיכובים בשרשרות הייצור מצטרפים פקקים בשורה של נמלים אסטרטגיים ברחבי העולם, כמו גם סגרים במדינות שונות, אשר משבשים את פעולתם הסדירה של קווי האספקה, ומביאים לעלייה חדה במחירי ההובלות.

  בעקבות התייקרויות אלו, ג'ילי ישראל מעדכנת את מחירי גרסת ה- PRO בכ-3%, כדלקמן:
  Geometry C 350 PRO GEELY–  138,900 ₪ כולל מע"מ.
  Geometry C 460 PRO GEELY –  148,900 ₪ כולל מע"מ.
  רמת גימור חדשה GEOMETRY C 350 PURE מושקת במחיר של 134,900 ₪

  רונן יבלון, מנכ"ל ג'ילי ישראל: "על אף עיכובים, שהינם פועל יוצא של המשבר החמור בענף הרכב העולמי, אנו פועלים לילות כימים כדי לעמוד בביקוש הרב לרכבים שלנו, מתוך מטרה לספק שירות יעיל ומהיר ככל הניתן לקהל לקוחותינו. נמשיך להשקיע את מירב המאמצים מול היצרן במטרה לקדם לישראל משלוחים נוספים, ולספק את הרכבים בזמן הקצר ביותר".
  צילום: רונן טופלברג

  עבור לתוכן העמוד